Jump to content



Νεο κινητακι !


QQman

Recommended Posts

Μιας και το Nokia 5800 πάλιωσε αρκετα αλλα ακομα ακμαιότατο παραυτα θελω κατι πιο μαζεμενο και android !!

Μεχρι 300€ εχετε καλη προταση ? και αν γινεται απο γνωστο καταστημα !! (smartphone)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 46
  • Created
  • Last Reply

Καθολου η καμερα δεν με ενδιαφερει δεν την χρησιμοποιώ καν...εχω μικρη καλη ψηφιακη που εχω μαζι μου :))) το blade ή να περιμενω skate/wildfire S ? μιας και θα εχουν το 2,3 ?

Link to comment
Share on other sites

Καπου πήρε το μάτι μου προσφορα από WIND το Motorola XT5 στα 150-160ευρώ, και φυσικά ZTE Blade : Motorola Quench XT5 XT502 vs. ZTE Blade - GSMArena.com

Στο 300άρη με πολύ καλύτερο επεξεργαστή που παίζει και adobe Flash, κοίτα και Motorola Defy, Milestone ή ακόμα καλύτερα Google Nexus One :)

Link to comment
Share on other sites

Καπου πήρε το μάτι μου προσφορα από WIND το Motorola XT5 στα 150-160ευρώ, και φυσικά ZTE Blade : Motorola Quench XT5 XT502 vs. ZTE Blade - GSMArena.com

Αναβαθμιζεται σε 2,2 και 2,3 ή το εχουν αφησει στο 2,1 ? (motorola)

Link to comment
Share on other sites

Aν περιμένεις official .... θα έχεις αγοράσει άλλο. Για το ZTE στην ευρώπη μόνο Σουηδία υπάρχει official 2.2 και στις άλλες χώρες (ασε την Eλλαδα...) ακόμα περιμένουν. Ενώ 2.3 είναι σε stable εδώ και μήνα.

Εγώ το zte blade δεν το δούλεψα ούτε ώρα με την official 2.1, κατευθείαν 2.2 unofficial από πριν τα Χριστούγεννα. Περιμένω λίγο ακόμα (γιατί βαριέμαι την διαδικασία) και πάω 2.3.

Link to comment
Share on other sites

QQman, η αναβάθμιση είναι δωρεάν για όλα τα motorola (εντός εγγύησης), πας στο service της motorola και στο κάνουν (έχε την απόδειξη μαζί σου).

Έτσι κάναν το ZN5 που έχω, και γενικά από την motorola έχω άψογο feedback σε after sales support.

Πάντως με 300Ευρώ έχεις πληθώρα επιλογών, προσωπικά θα πήγαινα σε motorola milestone άνετα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.