Jump to content



Πωλούνται τα εξείς


esykas

Recommended Posts

κάρτα γραφικών Asus HD 4670 512MB DDR3

ASUSTeK Computer Inc. - Graphics Cards- ASUS EAH4670/DI/512M

με απόδειξη από αγοράς από πλαίσιο 23/12/09 είναι χωρίς κουτί σκέτη τιμή 40 ευρώ

κάρτα γραφικών PNY GT 220 1GB DDR2

PNY

πλήρης στο κουτί της με απόδειξη αγοράς από το πλαίσιο 03/07/2010

τιμή 35 ευρώ

ακόμη δίνονται μαζί μητρική Gigabyte G41M-ES2L (775/G41/DDR2/VGA)

GIGABYTE - Motherboard - Socket 775 - GA-G41M-ES2L (rev. 1.1)

μαζί με cpu intel E7500

Intel

με απόδειξη αγοράς και τα δύο μαζί 03/07/2010 και τα δύο μαζί 70 ευρώ

Gigabyte GA-G41M-ES2L | Skroutz.gr

Intel Core 2 Duo E7500 | Skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να απαντησω εγω ... ισως καποιος αλλος .... ο αγοραστης και ο πωλητης ...

Ισως να ηθελε μονο αυτην και να θελει να βγαλει τα λεφτα που εδωσε απο cpu & gpu

Για μια ακομα φορα οι κανονες απλα ειναι για να ειναι ...

Ενα μεγαλο μπραβο σε ολους !

Link to comment
Share on other sites

Σοβαρά ? δεν το καταλάβαμε απτην απάντηση του και την φάτσα που ανάρτησε ...

Λες κι είμαστε Μ@λ@κες και δεν καταλάβαμε την ειρωνια του

Πριν απτον alfisti δηλωσε ενδιαφερον ο Jorj103 και πιο πριν εγω

Μ' εμενα συμφωνησες να μου τα δωσεις στα 100 ευρω και θα μου απαντουσες το απογευμα , θα μπορουσες να πεις οτι δεν τα καλυπτεις ή οτι δεν μπορεις να τ αφησεις στη τιμη που ζητησα αλλαα ....

τα πμ σταλθηκαν στον moderator για τα περαιτερω .. και για μια ακομα φορα ΜΠΡΑΒΟ σας ...

Link to comment
Share on other sites

δεν ειρωνευτηκα δικε μου,απλα που ποσταρες τον αλλον που δινει 2 cpu κινητα και καρτες και ειπες τυχαιο...γιατι δεν ειναι δικα μου οπως ειπα και του esykas τα πραγματα ειναι ηδη πανω στο πισι μου:T: οσο για την προσφορα σου ηταν κατω της τιμης που ταδινε εγω δεν παζαρεψα εστειλα ΠΜ οτι αν δεν τα παρει ο παραπανω τα θελω οπως ειναι,οποτε ημουν σωστος.

Link to comment
Share on other sites

δεν ειρωνευτηκα δικε μου,απλα που ποσταρες τον αλλον που δινει 2 cpu κινητα και καρτες και ειπες τυχαιο...γιατι δεν ειναι δικα μου οπως ειπα και του esykas τα πραγματα ειναι ηδη πανω στο πισι μου:T: οσο για την προσφορα σου ηταν κατω της τιμης που ταδινε εγω δεν παζαρεψα εστειλα ΠΜ οτι αν δεν τα παρει ο παραπανω τα θελω οπως ειναι,οποτε ημουν σωστος.

Αν ειναι στο pc σου ή στις αγγελιες αλλου forum κι οχι εκει που θα επρεπε τι να πω :clap:

Παραπανω εκτος απο εμενα ηταν ο Jorj103 , ο οποιος μαλλον ακομα περιμενει (οπως κ εγω πμ ... )

ο πωλητης δεν ειπε δεν δεχομαι παζαρια και δεχτηκε αμεσως την προσφορα μου , ουτε εθεσε ορο για αποστολες

ή να ειναι ο αγοραστης απο Αθηνα κτλ , μπορώ να ποσταρω κι εδω τα πμ που ανταλλαχθηκαν μεταξυ μας ... τα οποια κ εστειλα σε Mod ! Περιμενα να μου στειλει πμ το απογευμα για να ολοκληρωσουμε τη συναλλαγη...κι ακομα στελνει ...

Το ξερετε πολυ καλα οτι και οι 2 ειστε λαθος

Τελος απο εμενα ... αν υπαρχουν mod's ας ενεργησουν ... και αν ειναι να μην εφαρμοζονται οι κανονες του forum ας διαγραφουν , γιατι μερικοι τους εχουν γραμμενους ...

:lock:

Link to comment
Share on other sites

ok φιλε το ποιος ειναι λαθος το κρινουν οι πραξεις και τα λογια του καθενος, εισαι λαθος που διαμαρτυρεσαι διοτι ουτως η αλλως οι κανονες απαγορευουν συναλλαγες για αποκομιση κερδους πραγμα που εσυ κανεις συχνα μιας και τα εμπορευεσαι,εγω απλος χρηστης ειμαι φαινετε και απο τις αγγελιες μου που βαζω μια φορα στους 1-2 μηνες και αν..και θελω κατι φτηνο να κανω τη δουλεια μου και οχι να το πληρωσω με καπελο μετα επειδη καποιοι καθονται με το δακτυλο στη σκανδαλη και δεν αφηνουν τιποτα να πεσει κατω προκειμενου να το εμπορευτουν...εγω τηρησα ολη τη διαδικασια δηλωσα ενδιαφερον και ειπα στο παιδι αν δεν τα βρει με ενδιαφερουν ως εχουν με την τιμη που εχουν απλα και ξαστερα.

Link to comment
Share on other sites

ok φιλε το ποιος ειναι λαθος το κρινουν οι πραξεις και τα λογια του καθενος, εισαι λαθος που διαμαρτυρεσαι διοτι ουτως η αλλως οι κανονες απαγορευουν συναλλαγες για αποκομιση κερδους πραγμα που εσυ κανεις συχνα μιας και τα εμπορευεσαι,εγω απλος χρηστης ειμαι φαινετε και απο τις αγγελιες μου που βαζω μια φορα στους 1-2 μηνες και αν..και θελω κατι φτηνο να κανω τη δουλεια μου και οχι να το πληρωσω με καπελο μετα επειδη καποιοι καθονται με το δακτυλο στη σκανδαλη και δεν αφηνουν τιποτα να πεσει κατω προκειμενου να το εμπορευτουν...εγω τηρησα ολη τη διαδικασια δηλωσα ενδιαφερον και ειπα στο παιδι αν δεν τα βρει με ενδιαφερουν ως εχουν με την τιμη που εχουν απλα και ξαστερα.

Με ξερεις κι απο χθες ? Πως τολμας και με κατηγορεις ?? Τι κανω συχνα ??? Απαγορευονται οι αντι-προσφορες ? Ειπε ο πωλητης δεν δεχομαι παζαρια?τι λες τωρα ?

Το πμ του πωλητη ηταν :

καλησπέρα

Με την τιμή είμαι οκ τον τρόπο μεταφοράς και πληρωμής πρότεινε μου αν θέλεις

διότι είμαι Αθήνα

Στράτος

Ειπες τιποτα ???? δεχτηκε την προσφορα μου ???? τι κερδος πηγα να αποκομισω ?? οπως σε παλια αγγελια που ο αλλος πηρε τον 920 με μια μητρικη 150 ευρω απο το insomnia και τα πουλουσε εδω 350 ? αυτο ειναι αποκομιση κερδους !!!!

Δεν εμπορευομαι τιποτα "δικε μου" και με το δαχτυλο στη σκανδαλη ειμαι στη δουλεια μου , οχι πισω απτον υπολογιστη μου οκ ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.