Jump to content



Πωλούνται τα εξείς


esykas

Recommended Posts

Απλα τα πραγματα δες τις αγγελιες σου καθε 2-3 μερες αγοραζεις και πουλας αν αυτο δεν ειναι εμποριο τοτε τι ειναι??:hang3::hang3: ας σταματησει εδω η κουβεντα.

Αφου ειναι τοσο απλα δειξτα μου κι εμενα ... για μη σε βαζω σε κοπο ....

δηλωσα 1ος ενδιαφερον εδω για το σετακι και τα πηρες εσυ

δηλωσα 1ος ενδιαφερον για μνημες laptop και πηγαν στον επομενο απο εμενα (τον οποιο γνωριζω,σεβομαι και χαλαλι του γιατι ειναι αξιολογος ΑΝΘΡΩΠΟΣ)

με την βοηθεια του altri που ειναι φιλος , μπηκε αγγελια για ενα σετακι amd το οποιο ηταν συναδερφου που πηγε σε sandy bridge και τα χρηματα πηγαν σ αυτον , η 4870 μου αγοραστηκε μεσω του insomnia γιατι πηρα την 5850 απτη προσφορα του Πλαισιου

εδω νομιζα οτι ηταν η Η50 ενω τελικα ηταν η Α50 και εγραψα ακυρο λαθος

εδω εκανα προσφορα ανταλλαγης το σετακι μου (amd) και δεν εγινε δεκτο

εδω δηλωσα ενδιαφερον για τον ssd για τον συναδερφο που αναβαθμησε σε sandy αλλα ακομα τιποτα

εδω δηλωσα ενδιαφερον για ηχεια αλλα δεν αγοραστηκαν

εδω ζητησα την μπαταρια για το laptop μου μιας και η δικια μου κραταει 15 λεπτα πλεον ... και μιας κι αυτη ηταν στην ιδια κατασταση δεν εγινε γαμος

εδω ηθελα 2 κομματια για συναδερφους και παλι δεν εγινε γαμος (αργησαν ν μ απαντησουν)

εδω ο Ε3200 αγοραστηκε μεσω insomnia (επειδη ο πωλητης ηταν συμπολιτης-θεσ/νικη- και σταλθηκε στον φιλο Altri (Πυργο)

εδω ηθελα το σετακι δεν τα βρηκαμε με τον junior και αποσυρθηκα

εδω ηθελα τη μητρικη για htpc αλλα δεν προχωρησε

εδω ηθελα (οτι κι εσυ) αλλα πηγαν αλλου και παλι εις βαρος μας

εδω ειναι ο 1075Τ που εχω στον σταθερο μου απο τον Αψογο φιλο Δημητρη

ΟΚ ? αυτο ειναι το εμποριο που "κανω" δικε μου

και το αν αγοραζω και τι δεν σε αφορα αφου δεν γινεται εις βαρος σου αλλα εις βαρος της τσεπης μου ΟΚ ?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.