Jump to content



Firefox 4 και προβλήματα


velipsi

Recommended Posts

Παίδες καλήσπέρα εκανα αναβάθμιση στον 4 και εχω κοληματάκια ..πχ δεν ανοιγει αμεσα σελίδες ...δεν αποκρίνεται το πρόγραμμα ..και κατι κουφά- με το 3.6 δεν ειχα κανενα πρόβλημα- ...επίσης παρατήρησα οτι επηρέασε και την καρτα γραφικών δουλευει λες και ειμαι σε παιχνίδι βραβάτο με γραφικά

Γνωρίζει κανεις το θέμα

ευχαριστώ !!!!

Link to comment
Share on other sites

Μυρίζομαι ότι έχει να κάνει με τον Flash !!

Εμένα δεν τραβάει το ζόρι η GPU αλλά η CPU, έτσι ακούγεται δηλαδή από τον ανεμιστήρα της !!

τον flash player εννοείς ....για να δουμε ?

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση που αφορά γενικά τον firefox. To wmp plug in σας δουλεύει?? Εμένα δυστυχώς δεν...μονίμως μου βγάζει notification ότι χρειάζεται να το ξαναεγκαταστήσω...οπότε σελίδες τύπου radios live24 τις ανοίγω αναγκαστικά από ie...

Link to comment
Share on other sites

ερώτηση που αφορά γενικά τον firefox. To wmp plug in σας δουλεύει?? Εμένα δυστυχώς δεν...μονίμως μου βγάζει notification ότι χρειάζεται να το ξαναεγκαταστήσω...οπότε σελίδες τύπου radios live24 τις ανοίγω αναγκαστικά από ie...

εμενα λειτουργει μια χαρα

Link to comment
Share on other sites

Resolved Issues for the Windows 7 Operating System

This section provides information on resolved known issues in this release of the AMD Catalyst 11.4 software suite for Windows 7. These include:

The GPU no longer shows high GPU usage after running Firefox 4 with hardware acceleration enabled.

βάλε τους 11.4 να δεις αν λύνετε το πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς ούτε εμένα δουλεύει το windows media player plugin.

Α μάλιστα τώρα εξηγείτε μόλις πέρασα την ενημέρωση του φιφι γιατί έφτιαξε.....ήταν με τους 11.4 (τους οποίους είχα ήδη περάσει το πρόβλημα). Μπράβο στα παιδιά !!

Link to comment
Share on other sites

και με εγκατεστημένους νεους οδηγούς 11.4 ATI και χωρις οδηγους καρτας ...εμενα μου κολλάει συνεχως

που ?

οταν κανω αναζητηση μια ιστοσελιδα απο google βγαζει τις σελίδες ...πάω να επιλέξω μια ...ε !! εκει

στις 9/10 φορες δεν αποκρίνεται το προγραμμα αυτα

αρα ????

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι παιδια μου κανει κατι αλλο.... Κ το εχω δοκιμασει κ στο λαπτοπ που εχω κ στο σταθερο μου... Κ δν παιζει να εχω κολησει κανα ιο η τπτ αλλο γιατι η εγκατασταση στο σταθερο ειναι ολοφρεσκια!!!

Μου αναβοσσβηνει ο κερσορας ο δεικτης δηλαδη οταν ειμαι μεσα στο Mozila κ μολις ειμαι σε αλλο προγραμμα π.χ msn ο δεικτης ειναι σταθερος δν τρεμοπαιζει ουτε αναβοσβηνει...

Το κανει καποιου αλλου αυτο...?

Ευχαριστω πολυ...

Link to comment
Share on other sites

Εμένα το πρόβλημα είναι πως όταν έχω ανοικτό τον firefox τα ρολόγια της κάρτας και η τάση αλλάζουν από 2D σε 3D λες και παίζω κανα παιχνίδι. Το load της κάρτας είναι όμως 0%. Η θερμοκρασία ανεβαίνει 55+

Link to comment
Share on other sites

Δεν είναι να τρελένεσαι ρε παιδιά , για όλα τα παραπάνω ....

Τι να πώ...

Μπρος - Πίσω λοιπόν όπως έλεγε και ο Πόποτας , Δήμαρχος Κωλοκοτρονιτσίου..

3.6 λοιπόν πάλι και όλα καλά !

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.