Jump to content



αγορα για νεο κουτι


Guest

Recommended Posts

Για θα ήθελα μερικες ιδέες για κουτί, σκεφτομαι για το coolermaster haf x .

Το μόνο που δεν θέλω είναι να χρειάζεται να παραγγήλο επιπλέον fans.

Ολες οι ιδέες δεκτές, ευχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 49
  • Created
  • Last Reply

Έχω το HAF 932 και είμαι αρκετά ικανοποιημένος και από όσα εχω διαβάσει το HAF X είναι πολύ καλό άρα θα σου έλεγα να το αγοράσεις.

Απλά να ξέρεις πως θα πρέπει να βάλεις φίλτρα αν δεν θες να το καθαρίζεις κάθε μήνα:p

Link to comment
Share on other sites

ετσι μπράβο, δεν το ήξερα εγω οτι δεν εχει φιλτρα το haf x οποτε παμε στο graphite αλλιως τι αλλο ακουο :)

evolution αεροψυξη έχω και ειμε μια χαρά, το graphite αν θελήσω κάποτε να βάλο υδροψυξη χωραει? θέλω και αλλες ιδεες παιδια.

Link to comment
Share on other sites

ετσι μπράβο, δεν το ήξερα εγω οτι δεν εχει φιλτρα το haf x οποτε παμε στο graphite αλλιως τι αλλο ακουο :)

evolution αεροψυξη έχω και ειμε μια χαρά, το graphite αν θελήσω κάποτε να βάλο υδροψυξη χωραει? θέλω και αλλες ιδεες παιδια.

Χωραει και υδροψυξη

be604fbd.jpg

*Official* Corsair Graphite Club - Overclock.net - Overclocking.net

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια ειμε αναμεσα σε graphite και hafx τωρα που μου ειπατε οτι εινε καλυμενο με φυλτρα. διοτι μου αρεσουν και τα 2 παρα πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Ρε φίλε δε λυπάσαι τόσα λεφτά για κουτί (HAF X); Πάρε εκεί το 912 και είσαι άρχοντας (μέχρι την 5970 χωράει) ή κάτι συμμαζεμένο. Εκτός αν θέλεις να μπεις και εσύ μέσα στο κουτί.:)

Link to comment
Share on other sites

Από εμένα αν δεν σε ενδιαφέρουν οι hot swap δίσκοι τότε με κλειστά μάτια corsair graphite. Είναι λίγο πιο μικρό βέβαια αλλά είναι απίστευτο...

Link to comment
Share on other sites

να ροτισω κατι εσεις που ξερεται ρε πεδια, τι παιζει με το usb 3.0 στο μπροστινο πανελ του graphite εχω δει να βγαζουν ενα καλοδιο στο πισο μερος.

Link to comment
Share on other sites

Από εμένα αν δεν σε ενδιαφέρουν οι hot swap δίσκοι τότε με κλειστά μάτια corsair graphite. Είναι λίγο πιο μικρό βέβαια αλλά είναι απίστευτο...

hot swap τι ενοεις? αν και νομιζο οτι καταλαβα τι λες νομιζο οτι εχει και το graphite..

Link to comment
Share on other sites

Αυτό που λέει ο Venom7 απλά είναι και στο μπροστινό μέρος του κουτιού (το haf-x έχει 2 hot swap σε δύο θήκες 5,25'' - τις δύο κάτω).

Για το καλώδιο usb 3.0 που ρώτάει ο φίλος έτσι γίνεται και στο haf-x τα περνας από πίσω και τα συνδέεις στις usb 3.0 θύρες της μητρικής.

Ψάξε στο youtube έχει review και για τα δύο κουτιά που εξηγούν σχεδόν τα πάντα

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.