Jump to content



Sapphire 4850 512MB


Recommended Posts

Πωλειται η ανωθεν καρτουλα με τα προικια της...στα 50Ε.

Κατα 99.9% ειναι αυτη..

sapphire-new4850.jpg

Δεν ειναι δικια μου...ενος φιλου...δεν κλοκαριστηκε ποτε..

Αν και παιζει αποδειξη....δεν πρεπει να παιζει εγγυηση ..εκτος αν εχει 3 χρονια.

Link to comment
Share on other sites

40 ευρω στο κουτι της με τα ολα της.....

Αν προτιμηθει ΚΤελ σαν αποστολη .."μεταφορικα" δωρεαν για οπουδηποτε πηγαινει λεωφορειο ..αρκει να προηγηθει καταθεση.

Επισης οι αθηναιοι χωρις μεταφορικα αν παραλαβουν απο συγκεκριμενα σημεια (Καλιθεα και Μαρουσι)

Link to comment
Share on other sites

Επειδη (agka8lz) δεν καταλαβα αν την περασες για dual slot...νομιζω -επισης κατα 99.9%-

οτι δεν ειναι.

Το bracketaki ναι μεν ...αλλα η ψυκτρα προεξεχει.(ξανατονιζω οτι δεν ειμαι απολυτα σιγουρος)

Αυριο που θα παω σπιτι του παιδιου θα την δω ενδελεχως..

Link to comment
Share on other sites

ελληνικα ομως ..και χωρις συντμησεις.

Αν και δεν ειμαι απο αθηνα (που ειπες στο πμ) μπορει να βρεθει εκει αρκει να την παραλαβεις απο συγκεκριμενο σημειο.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Mετα τις καλοκαιρινες διακοπες...ενα up.

Σημειωτεον η καρτα ριχνει τα ρολογια της σε 2d mode απο μαμα καταναλωνοντας ελαχιστη ενεργεια..(για οποιον ειναι eco friendly).

(αναφερομαι και στην μνημη μιας και η 4890 που ειχα δεν εριχνε απο μαμα μνημες καταναλωνοντας ...ενα εχτρα 50αρακι watt.Τοσα εβγαλα στο περιπου με custom bios).

Link to comment
Share on other sites

επειδη η θυριδα σου εχει γεμισει σε ενημερωνω αν υπαρχει ακομη , οτι δινω 35 και ερχομαι καλλιθεα για παραλαβη

Η καρτα εκλεισε στον mordred ..

Kυριακη δευτερα παραλαμβανει..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.