Jump to content



AIDS : 25 χρόνια απάτη ;


Hydra

Recommended Posts

Καλημερα λαμπιτες.

Χτες νυχτα επεσα σε ενα αρθρο,το οποιο διαβαζοντας αρχισα να πονηριαζομαι ολο και περισσοτερο.

Peter Duesberg: Κυταρολόγος Καθηγητής του Πανεπιστήμιου Berkeley της California:

Peter Duesberg on AIDS - Duesberg.com - HIV / AIDS research website for Peter H. Duesberg.

http://www.duesberg.com/presentations/$bnAIDSQuiz.pdf

Παπαγιαννίδου Μαρία: Δημοσιογράφος που την έπαθε με το τέστ "Μαϊμού" όταν της είπαν οι γιατροί ότι ήταν φορέας ΑΝΥΠΑΡΚΤΗΣ ΑΣΘΕΝΕΙΑΣ του ιού IHV που ΤΑΧΑ θα της προκαλούσε AIDS. Παραλίγο να πεθάνει από τα φάρμακα, αλλά έζησε. Όταν έμαθε ότι έπεσε θύμα της παγκόσμιας σκευωρίας των φαρμακοεταιρειών αντέδρασε έντονα και δημοσιοποίησε όλα τα στοιχεία που είχε για την απάτη AIDS. Θα τα βρείτε όλα στο site:

HivWave - 'AIDS'

Άλλα site που διαφωτίζουν τον κόσμο για την απάτη AIDS:

HIV AIDS. Truth about AIDS, AIDS treatment and recovery from AIDS

THE TRUTH ON AIDS

The Truth About Aids

Μπορει να μην πιστευα σε αυτη τη θεωρια,μιας και ειναι ενα λεπτο ζητημα για να πιστεψεις πως κατι τοσο καταστροφικο(οπως το παρουσιαζουν τουλαχιστον) δεν υφισταται,αλλα δειτε λιγο τα στοιχεια.Δεν τα λενε 5-6 στο ιντερνετ.Ειναι απο νομπελιστες ,συγγραφεις,επιστημονες κ.α.

Και ρωτω ,μηπως οντως ειναι ετσι;Μηπως; Σε τι το χουν να βγαζουν χρημα εις βαρος της ανθρωποτητας; Σαμπως η παγκοσμια οικονομία δεν κινείται μετα το πετρελαιο απο τα οπλα,τους πολεμους και τα ναρκωτικα και την πορνεια;

Σε τι το χουν να εφευρουν εναν ιο απο μονοι τους και να τον βγαλουν και "δυστροπο" για να μην μπορουν και καλα να βρουν εμβολιο.Ειναι δυαντον; Εχει καταφερει τοσα η ανθρωποτητα,δε θα τα καταφερνε με ενα εμβολιο;

Μηπως τελικα οντως τα φαρμακα μας καταστρεφουν;Ειναι τυχαιο που τα πολυ χτυπητα συμπτωματα εμφανιζονται μετα απο 7-10 χρονια;Μεχρι τοτε ,ποιος μου εγγυαται οτι δε τα δημιργησε η "θεραπεια" που μου χορηγησαν απο τους πρωτους 6 μηνες..

Μπορει ολα βεβαια να ειναι μια ταση για το ανεξηγητο,αλλα μηπως μας ταϊζουν τοσα χρονια κουτοχορτα και το μασαμε καλα;

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply

Μετά τις γρύπες των χοίρων κτλ κτλ...όπου φάνηκε τι παιχνίδι φαίνεται απο τις φαρμακοβιομηχανίες, δεν έχω πια την πραγματική αμφιβολία ότι είμαστε πειραματόζωα.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα πιο πολυ παιζει το ενδεχομενο να υπαρχει θεραπεια παρα να ειναι ψευτικη νοσος...γιατι στην αφρικη πεθαινουν αρκετοι χωρις να εχουν παρει θεραπειες κτλ.για να συνεχισουν να παιρνουν χρηματοδοτησεις κτλ απλα δεν δινουν θεραπεια-εμβολιο.

Link to comment
Share on other sites

Βασικα πιο πολυ παιζει το ενδεχομενο να υπαρχει θεραπεια παρα να ειναι ψευτικη νοσος...γιατι στην αφρικη πεθαινουν αρκετοι χωρις να εχουν παρει θεραπειες κτλ.για να συνεχισουν να παιρνουν χρηματοδοτησεις κτλ απλα δεν δινουν θεραπεια-εμβολιο.

Μπερδεύτηκα τι εννοείς?

Link to comment
Share on other sites

Αν καταλαβα καλα ο χυτρα λεει να ειναι ψευτικη νοσος και να οφειλεται στις θεραπειες που κανουν μετα την διαγνωση.εγω λεω οτι ειναι πιο πιθανο να υπαρχει οντως το aids αλλα να υπαρχει και η θεραπεια του και απλα να μην την δινουν.και αυτο γιατι στην αφρικη πχ που πεθαινουν κατα χιλιαδες,δεν κανουν καμια θεραπεια.

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορω να υποστηριξω ακομα κατι με τοση σιγουρια,παντως δεχομαι και αυτη την αποψη.

Αλλα εδω τιθεται ενα αλλο θεμα.Που ξερουμε οντως αν εκει στην Αφρικη εχουν AIDS ή δεν πεθαινουν απο τις δυσκολες συνθηκες ζωης και την ελλειψη περιθαλψης γενικοτρα ή τον ανθυγιεινο τροπο ζωης;

Εξαλλου το τεστ διαγνωσης κοστιζει....και στην πλειονοτητα τους οι Αφρικανοι πλουσιοι δεν ειναι.

Μηπως και αυτο ειναι ενα κολπο; Γιατι αμα δε δω τους γιατρους χωρις συνορα επι τω εργω,δυσκολευομαι να πιστεψω οτι χαλαμε τοσα χρηματα για εκει κατω.

Link to comment
Share on other sites

εγώ πιστεύω οτι υπάρχει θεραπια.Αν αυτή η θεραπεια ειναι απλά ένα χάπι το λογικό θα ήταν να κυκλοφορούσε στα φαρμακεία.Όμως αμα κυκλοφορούσε αυτό το χαπι πολλες εταιριες π ελεγαν οτι εχουν καποιες θεραπιες για το AIDS ενω ειναι μουφα θα εχαναν ολα τα λεφτα τους.ετσι,στο AIDS παιζονται πολλά λεφτά

Link to comment
Share on other sites

Θελω πολυ να διαβασω τα βιβλια της Μαριας Παπαγιαννιδου.

Θελω να δω πως υποστηριζει την εικασια αυτη.

Ακουγεται ενδιαφερον και καθολου "υπερβολικο",αν θελετε τη γνωμη μου.

Οταν ο Γαλιλαιος ειπε οτι η γη γυριζει,ηταν το πιο παραξενο πραγμα της εποχης,αυτο ποσο παραξενο να ειναι,μετα απο οσα ξερουμε για αυτους που κινουν τα νηματα του κοσμου;

Link to comment
Share on other sites

εγώ πιστεύω οτι υπάρχει θεραπια.Αν αυτή η θεραπεια ειναι απλά ένα χάπι το λογικό θα ήταν να κυκλοφορούσε στα φαρμακεία.Όμως αμα κυκλοφορούσε αυτό το χαπι πολλες εταιριες π ελεγαν οτι εχουν καποιες θεραπιες για το AIDS ενω ειναι μουφα θα εχαναν ολα τα λεφτα τους.ετσι,στο AIDS παιζονται πολλά λεφτά

αν δεν υπηρχε το aids η durex θα ειχε κλεισει :p

Link to comment
Share on other sites

Θελω πολυ να διαβασω τα βιβλια της Μαριας Παπαγιαννιδου.

Θελω να δω πως υποστηριζει την εικασια αυτη.

Ακουγεται ενδιαφερον και καθολου "υπερβολικο",αν θελετε τη γνωμη μου.

Οταν ο Γαλιλαιος ειπε οτι η γη γυριζει,ηταν το πιο παραξενο πραγμα της εποχης,αυτο ποσο παραξενο να ειναι,μετα απο οσα ξερουμε για αυτους που κινουν τα νηματα του κοσμου;

Είχε και κάποια επιστημονικά επιχειρήματα ο Γαλιλαίος δε μπορείς να πεις. Ξέρεις, απ' αυτά που κάνουν οι επιστήμονες.
Link to comment
Share on other sites

PaNick δες τους συνδεσμους στο αρχικο μου post.

Πολλοι επιστημονες,καθηγητες πανεπιστημιων,νομπελιστες το υποστηριζουν.

@diodiastop το προφυλακτικο το φοραμε,για να μην αφησουμε και εγγυους,οχι μονο για το aids

Link to comment
Share on other sites

Βασικα πιο πολυ παιζει το ενδεχομενο να υπαρχει θεραπεια παρα να ειναι ψευτικη νοσος...γιατι στην αφρικη πεθαινουν αρκετοι χωρις να εχουν παρει θεραπειες κτλ.για να συνεχισουν να παιρνουν χρηματοδοτησεις κτλ απλα δεν δινουν θεραπεια-εμβολιο.

Εγω πιστευω οτι το ιδιο πραγμα γινεται και με τον καρκινο....

Link to comment
Share on other sites

Δεν είμαι γιατρός (άρα και ειδικός) αλλά νομίζω έχει μεγάλη διαφορά ένας ιός σε σχεση με τον καρκίνο.

Το ξερω οτι εχει μεγαλη διαφορα αλλα αυτο που ακουγεται ειναι οτι υπαρχει περιπτωση να εχουν βρει τη θεραπια για το καρκινο αλλα μαλλον μπορει να μην τη δωσουν ποτε γιατι μετα θα χασουν κερδη τρισεκατομμυριων που βγαζουν καθε χρονο

sorry για το off topic

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.