Jump to content



KDE 4.6.3


slaught

Recommended Posts

Επιτέλους έγινε η μεταφορά απο το experimental στο unstable!

Πλέον έχουμε KDE 4.6.3!Eίναι νέο,είναι γρήγορο και με φοβερά γραφικά!

Δοκιμάστε το με κλειστά μάτια!

Link to comment
Share on other sites

Επειδή δεν το έχω παρακολουθήσει, άλλαξε κάτι στο plasma σε σχέση με την προηγούμενη έκδοση...?

Απ' ότι είχα δει την προηγούμενη βδομάδα η 11.04 του kubuntu είχε την .3, αλλά δεν έδωσα σημασία γιατί δεν είχα διαβάσει ότι θα άλλαζε κάτι σημαντικό... για πες τι καλούδια έβαλαν...?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Επειδή δεν το έχω παρακολουθήσει, άλλαξε κάτι στο plasma σε σχέση με την προηγούμενη έκδοση...?

Απ' ότι είχα δει την προηγούμενη βδομάδα η 11.04 του kubuntu είχε την .3, αλλά δεν έδωσα σημασία γιατί δεν είχα διαβάσει ότι θα άλλαζε κάτι σημαντικό... για πες τι καλούδια έβαλαν...?

Να σ πω,δεν κατάλαβα κατι!Τώρα αν έχει αλλάξει η έκδοση δεν το ξέρω!

Link to comment
Share on other sites

Από ότι άκουσα, έχουν φτιάξει μερικά σημαντικά bugs που υπήρχαν στην προηγουμενη έκδοση. Τα σχόλια μεχρι στιγμής είναι αρκετά θετικά.

Στο aptosid μπαίνει αυτόματα με ενα update ;

Link to comment
Share on other sites

Από ότι άκουσα, έχουν φτιάξει μερικά σημαντικά bugs που υπήρχαν στην προηγουμενη έκδοση. Τα σχόλια μεχρι στιγμής είναι αρκετά θετικά.

Στο aptosid μπαίνει αυτόματα με ενα update ;

Ναι μόλις κάνεις D-U (dist-upgrade) εγκαθιστά όλα τα πακέτα!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.