Jump to content



PlusView1000AMG -EU


An4RCHy

Recommended Posts

Γεια σας ηθελα να κανω κατι πραγματα Order μεσο το site MG Manager...Ενα απο αυτα ειναι το PlusView1000AMG -EU Case ... Το σιτε ειναι εγκυρο? ειναι αφοβο στιν παραγκελια? εαν εχετε παρει ποτε κατι απο εκεινο το σιτε πειτε μου σας παρακαλω ποσο καθηστεριση ειχε και εαν σας τα εφερε ακριβος οπος τα ζητισατε....

:cool: Ευχαριστο!

Επισης θα θελα να ask εαν ξερετε κανενα ελλινκο σιτε για Case,Leds,Watercooling κλπ.... γραφτε μου πλζ! :turn:

Link to comment
Share on other sites

1. www.checkmate.gr > Checkmate international

2. www.hacshop.gr > H.A.C. shop

Επίσης τελευταία έφεραν και τα Multirama της Στουρνάρη (ναι, καλά διάβασες) προϊόντα των Thermaltake και Coolermaster σε πάρα πολύ καλές τιμές. Σκέψου οτι δίνει ΔΥΟ neon thermaltake 10 χωρίς ΦΠΑ τι στιγμή που στο Checkmate πάει πάνω από 10 το ΕΝΑ. Αν μένεις επαρχία (όπως εγώ) μπορείς να παραγγείλεις μέσω τηλεφώνου (2106242794). Πάρε κανένα περιοδικό πληροφορικής αυτού του μήνα και θα καταλάβεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από An4RCHy [Σήμερα, στις 01:42]

Γεια σας ηθελα να κανω κατι πραγματα Order μεσο το site MG Manager...Ενα απο αυτα ειναι το PlusView1000AMG -EU Case ... Το σιτε ειναι εγκυρο? ειναι αφοβο στιν παραγκελια? εαν εχετε παρει ποτε κατι απο εκεινο το σιτε πειτε μου σας παρακαλω ποσο καθηστεριση ειχε και εαν σας τα εφερε ακριβος οπος τα ζητισατε....

:cool: Ευχαριστο!

Επισης θα θελα να ask εαν ξερετε κανενα ελλινκο σιτε για Case,Leds,Watercooling κλπ.... γραφτε μου πλζ! :turn:

Ta κουτια αυτα τα εισαγει η www.entercom.gr .

Το γνωριζω γιατι ενα απο τα πρωτα που ειχαν ερθει τοτε το βουτιξα εγω.

Κανουν αντικαταβολη οποτε δεν ανακατεβεσε με online agora.

Υποψιν οτι αυτοι ειναι επισιμη διανομεις της Antec για την Ελλαδα.

Click here

Nα σου πω ομως κατι ??

Δεν ειναι απαραιτητο να παρεις ενα Antec κουτι αφου ενα καρο εταιριες βγαζουν το ιδιο κουτι με διαφορετικες φατσες.

Παραδειγματα ειναι η casetec,thermaltake xaser,chieftec,chemning klp....ολοι παιρνουν ετοιμα σασι απο ενα εργοστασιο ( της chieftech ). ;)

Koita koutia...ti sou thimizoyn ??

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Spartiatis

ολοι παιρνουν ετοιμα σασι απο ενα εργοστασιο ( της chieftech ).

Η εταιρια που παραγει τα κουτια αν δεν κανω λαθος ειναι η Chenbro και οχι η Chieftec. Αυτη τα δινει και στους υπολοιπους που αναφερεις.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από jax7480 [Σήμερα, στις 10:56]

Η εταιρια που παραγει τα κουτια αν δεν κανω λαθος ειναι η Chenbro και οχι η Chieftec. Αυτη τα δινει και στους υπολοιπους που αναφερεις.

Ετσι νομιζα και εγω αλλα εαν κοιταξει κανεις το product line της Chenbro δεν βλεπει πλεον κουτια να εχουν καποια σχεση με αυτα που ανεφερα.

Αλλο σεναριο ειναι οτι τα βγαζει η chenming..... kai koitazontas edo ...

Who knows ??

Αλλο ενα μυστιριο..:p

LOL...μαλλον για κατασκευαστρια δεν σας φενεται ??

dgf.jpg

Α..και κατι αλλο...

Κοιταζοντας το σιτε τους ανακαλυψα οτι εκτος κουτια τι αλλο βγαζουν ??...Τα OPTI ta UPS !!

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 11:00]

Πατα και εδω... :T:

Sorry που το λεω αλλα ακριβουτσικος μου φενεται...

Η τιμες του ειναι ακριβος ιδιες με του checkmate (exei kai τα ιδια προιοντα εδω που τα λεμε..¨)

Και απο hardware μου μυριζει oktabit...;) (ολο msi)

Link to comment
Share on other sites

Να είχε και στο Ηράκλειο κανένα σχετικό κατάστημα δεν θα με πείραζε... Μόνο δυο μαγαζιά είναι που συνεργάζονται με το Checkmate αλλά και αυτή τα φέρνουν κατόπιν παραγγελείας. Έχουμε βέβαια και έναν ο οποίος φέρνει κάτι λίγα αλλά... είναι λίγα! (τυχεροί Αθηναίοι...)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.