Jump to content



Καρτα γραφικων για LOL


gipinio1337

Recommended Posts

ΔΕΝ ΘΑ ΤΟ ΛΕΓΑ.ειχα παρει πριν 6μηνες καινουργια 4830 30€ απο πλαισιο.η 6570 ειναι καλη λυση αφου θελει καινουργια.η 4850 δεν με εντυπωσιασε ιδιαιτερα.παντως με 50 € μονο low end καρτα παιρνει καινουργια πεστου. τα 14 € που εχει παραπανω (6570 βλεπε http://www.skroutz.gr/s/337375/Sapphire-Radeon-HD6570-1GB.html) δανεισε του τα στην τελικη.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, σημερα εκανε αγορα επιτελους. Πηρε μια 6570 (τον εψησα και εβαλε κατι παραπανω). Του την εβαλα επανω και ολα οκ. Παιζει το game του αξιοπρεπως (ετσι μου ειπε, εγω ουτε καν εκανα τον κοπο να δω πως παιζει:fist:).

Σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, σημερα εκανε αγορα επιτελους. Πηρε μια 6570 (τον εψησα και εβαλε κατι παραπανω). Του την εβαλα επανω και ολα οκ. Παιζει το game του αξιοπρεπως (ετσι μου ειπε, εγω ουτε καν εκανα τον κοπο να δω πως παιζει:fist:).

Σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια σας

Αντε με γεια!!!!Καλα καψιματα αδερφε.....:dance3:

Link to comment
Share on other sites

Αυτήν θα πάρεις..

Sapphire Radeon HD6570 1GB | Skroutz.gr

6570: 44Watts TDP..

9800GT: 125Watts TDP.

Το noname με την 9800GT θα είναι απλά στα όρια του. Και αυτό δεν είναι πρακτικό σαν λύση..

Οπότε η 6570 1GB θα τα βγάλει πέρα μια χαρά.. Σε όλα τα games τύπου online, και το League of Legends ακόμα και σε HD αναλύσεις.

___________________________

Sorry!

Τώρα είδα ότι την πήρε... 2η σελίδα..... :/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.