Jump to content



New Liquid For W/C


An4RCHy

Recommended Posts

Λιπον... Παρτε Καθαρο οινοπνευμα... και οπος ειναι το μπουκαλακι παρε ενα μαρκαδορακη οτι χρωμα θελετε και βγαλτε το σκληρο μερος του μαρκαδορου...... οχι μονιμο μαρκαδορο αλλα Carioca Jumbo Κλπ Κλπ... και παρτε το φιλτρακι του χρωματος απο μεσα και βαλτετο στο οινοπνευμα μεσα... σιγα σιγα θα παρει το χρωμα που εβαλατε το υποπνευμα.... και ειναι αφοβο για το συστιμα w/c! Try It! Παρτε και μερικες φοτο να δειτε!

post-976-1416070966,4952_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Φυσικά, διότι αντιλαμβάνεσαι πως κάποιοι σωλήνες μπορεί μακροπρόθεσμα να έχουν πρόβλημα με το οινόπνευμα μέσα. Είναι δοκιμασμένη λύση, έχεις κάποια φωτό από το κύκλωμα σου;

Link to comment
Share on other sites

Το δοκιμάσαμε όταν στήσαμε το w/c του LL_Neo αυτό με μαρκαδόρο πράσινο υπογράμμισης (ξέρετε αυτά τα φωσφοριζέ), το οποίο και διαλύσαμε μέσα στο νερό. Το αποτέλεσμα κάτω από UV λάμπα ήταν αρκετά όμορφο :)

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από An4RCHy

σιγα σιγα θα παρει το χρωμα που εβαλατε το υποπνευμα.... και ειναι αφοβο για το συστιμα w/c! Try It! Παρτε και μερικες φοτο να δειτε!

To οτι ειναι αφοβο πως το εχει συμπερανει?

Το εχεις δοκιμάσει για μεγαλο διαστημα στο δικο σου σύστημα και εισαι σίγουρος η το υποθέτεις?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από eleven

To οτι ειναι αφοβο πως το εχει συμπερανει?

Το εχεις δοκιμάσει για μεγαλο διαστημα στο δικο σου σύστημα και εισαι σίγουρος η το υποθέτεις?

Το εχω ετσι για κανα 2 μηνες τωρα... μια χαρα ειναι...

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Το δοκιμάσαμε όταν στήσαμε το w/c του LL_Neo αυτό με μαρκαδόρο πράσινο υπογράμμισης (ξέρετε αυτά τα φωσφοριζέ), το οποίο και διαλύσαμε μέσα στο νερό. Το αποτέλεσμα κάτω από UV λάμπα ήταν αρκετά όμορφο :)

Thanx Ενα ατομο που δεν νομιζει πως ειμαι τρελος! λολ :)

Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα ...........

Θα μπορούσες να μας πεις και τι είδος λάστιχα (εταιρία ,διαστάσεις,υλικό κατασκευής) γιατί η αντοχή τους εξαρτάται απο το υλικό κατασκευής τους κατα κύριο λόγο

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Το δοκιμάσαμε όταν στήσαμε το w/c του LL_Neo αυτό με μαρκαδόρο πράσινο υπογράμμισης (ξέρετε αυτά τα φωσφοριζέ), το οποίο και διαλύσαμε μέσα στο νερό. Το αποτέλεσμα κάτω από UV λάμπα ήταν αρκετά όμορφο :)

Αρχική απάντηση από An4RCHy

Thanx Ενα ατομο που δεν νομιζει πως ειμαι τρελος! λολ :)

Η ένσταση μου είναι στο οινόπνευμα, σιλικονούχοι σωλήνες και οινόπνευμα συνήθως δε τα πάνε πολύ καλά.

Link to comment
Share on other sites

Η ένσταση μου είναι στο οινόπνευμα, σιλικονούχοι σωλήνες και οινόπνευμα συνήθως δε τα πάνε πολύ καλά

Και πίστευα το ακριβώς αντίθετο...... Παιζει να διαβρώσει και Tygon σωλήνες δηλαδη ;;;

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.