Jump to content



Πρόσθεση φόρμας εισόδου σε blogger


iko12

Recommended Posts

Παιδιά εδώ και λίγο καιρό έχω δημιουργήσει ένα ιστολόγιο στο οποιο ενδιαφερομαι να προσθέσω login form και sign up συνδεδεμένα μεταξύ τους όπως στις ιστοσελίδες τις κανονικές θα πρέπει η λύση που θα βρούμε να είναι σε μορφή HTML ευχαριστώ .:dance3:

Link to comment
Share on other sites

θα πρέπει η λύση που θα βρούμε να είναι σε μορφή HTML ευχαριστώ

κακως δεν τους δινεις και deadline ,ειναι τεμπεληδες και θα στο αργησουν.Αμα δεν τους τεντωσεις και λιγο,δουλεια δεν θα σου κανουν,στο λεω εγω.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά εδώ και λίγο καιρό έχω δημιουργήσει ένα ιστολόγιο στο οποιο ενδιαφερομαι να προσθέσω login form και sign up συνδεδεμένα μεταξύ τους όπως στις ιστοσελίδες τις κανονικές θα πρέπει η λύση που θα βρούμε να είναι σε μορφή HTML ευχαριστώ .:dance3:

Κάτι έχω κατά νου αλλά είναι σε php, κρίμα.

Link to comment
Share on other sites

Αν μπορούν τα blog να πάρουν php τότε ποια έιναι η λύση? Επίσης [MENTION=9801]jek[/MENTION] δεν μπορώ με αυτό που μου λες γιατί παραπέμπει στην σύνδεση του λογαριασμού του blogger. Μήπως ξέρεις κάτι άλλο σε οποιοδήποτε κωδικό php HTML. Αλλά να μου εξηγησετε και πως θα το ανάρτησω στο blog μου.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.