Jump to content



Official "Πανεπιστήμιο & Τριτοβάθμια Εκπαίδευση" thread (UniLab)


hayabusa

Recommended Posts

Το τμήμα είναι πιο σχολείο φάση ,απόμερο,μικρό χωρίς πολλά πολλά από κόμματα.

Μόνο μια ΔΑΠ,αλλά δεν πολυπρήζουν και απ'ότι μου λεν 3οετεις-4οετεις υπάρχει ένα "οικογενειακό κλίμα" κατά κάποιον τρόπο.Μεταξύ μαθητών - καθηγητών και μαθητών - μαθητών,χωρίς πολλά κομματιλίκια.

Θα δούμε λοιπόν.

[MENTION=15441]Periklis_pap[/MENTION] Ευχαριστώ!! :T:

Link to comment
Share on other sites

Είναι το ξένο History & Philosophy of Science ,αλλά λόγω κόμπλεξ των ανθρώπων της Φιλοσοφικής δεν τους άφησαν να βάλουν το ίδιο στα Ελληνικά,οπότε έχουμε το Μεθοδολογίας Ιστορίας και Θεωρίας της Επιστήμης.

Ευχαριστώ.

Σε σχέση με τους φίλους πρωτοετείς έχω λίγες ώρες ... 5 maximum.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Αύριο στο τμήμα μας:

WATER MANAGMENT TECHNOLOGY IN HISTORY WORKSHOP - Aspects of the Greek Expirience

10.00-13.00,Room D

http://old.phs.uoa.gr/hst/files/History%20of%20water%20management%20technology%20workshop%20Tuesday%20November%2029th%202011.pdf

και

8-10/δεκεμ von Kleist aka i will shoot you if you shoot me

mithe.gr • Πληροφορίες

Επίσης δωρεάν σεμινάρια πάνω σε πολλά και διάφορα ,με βεβαίωση παρακολούθησης από το Δήμο Ν.Ηρακλείου.

Γίνονται κάθε χρόνο και από γνωστή μου,η παρακολούθηση μιας σειράς τέτοιων σεμιναρίων το 2009,παρότι δεν αναγνωρίζονται κάπως επίσημα στην Ελλάδα της έδωσε τη δυνατότητα να την πάρουν στο 2ο αντί του 1ου έτους στο Ιστορικό στην Αγγλία.Οπότε ποτέ δε ξέρετε...καλό είναι να τα έχουμε.

Εδώ και 3 εβδομάδες παρακολουθώ τα σεμινάρια Ετυμολογίας.

www.Iraklio.gr

Έγινε επεξεργασία από Hydra
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα λήγει και η τελευταία παράταση που είχε δοθεί για τα περσινα ΠΑΣΟ και ενώ η αίτηση μου έχει εγκριθεί το ΠΑΣΟ δεν έχει τυπωθεί ακόμη. Αν τους παρω τηλέφωνο και τους αρχισω τον εξαψαλμο θα φταίω ;

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κανένας από ΤΕΙ Πειραιά έχει γνώμη για το παρακάτω βιβλίο:

CODE: CHER-2<\/TITLE><\/HEAD>") win.document.write('<body topmargin="0" leftmargin="0">'); win.window.focus(); } //really not important (the first two should be small for Opera's sake) PositionX = 10; PositionY = 10; defaultWidth = 600; defaultHeight ;

Για ΣΑΕ ήδη έχω αρκετά βιβλία, αλλά έχω ακούσει πως αυτό το τελευταίο του Μαλατέστα είναι το απόλυτο βιβλίο.

Link to comment
Share on other sites

Κανένας από ΤΕΙ Πειραιά έχει γνώμη για το παρακάτω βιβλίο:

CODE: CHER-2<\/TITLE><\/HEAD>") win.document.write('<body topmargin="0" leftmargin="0">'); win.window.focus(); } //really not important (the first two should be small for Opera's sake) PositionX = 10; PositionY = 10; defaultWidth = 600; defaultHeight ;

Για ΣΑΕ ήδη έχω αρκετά βιβλία, αλλά έχω ακούσει πως αυτό το τελευταίο του Μαλατέστα είναι το απόλυτο βιβλίο.

Και σε βιβλια της Βελωνη θα βρεις πολλες ασκησεις.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.