Jump to content



τηλεχειριστηριο κλιματιστικου


unknown

Recommended Posts

καλησπερα παιδια,

εχω χασει το τηλεχειριστηριο του κλιμαστικου και το χειριζομαι απο το κουμπακι που εχει πανω του..

η μαρκα του κλιμαστικου ειναι air best (μαρκα με εκαψες.. ουτε εγω την ηξερα)..

το ερωτημα μου ειναι ΠΩΣ θα βρω το καταλληλο τηλεχειριστηριο ωστε να επικοινωνει με το κλιματιστικο..

τηλεχειριστηρια απο κλιματιστικα mitsubisi , samsung , και toshiba δεν δουλεψαν σε αυτο το κλιματιστικο..

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα παιδια,

εχω χασει το τηλεχειριστηριο του κλιμαστικου και το χειριζομαι απο το κουμπακι που εχει πανω του..

η μαρκα του κλιμαστικου ειναι air best (μαρκα με εκαψες.. ουτε εγω την ηξερα)..

το ερωτημα μου ειναι ΠΩΣ θα βρω το καταλληλο τηλεχειριστηριο ωστε να επικοινωνει με το κλιματιστικο..

τηλεχειριστηρια απο κλιματιστικα mitsubisi , samsung , και toshiba δεν δουλεψαν σε αυτο το κλιματιστικο..

Δες στο ebay για generic remote control, έχω πάρει 2 τέτοια και δουλεύω κλιματιστικά Rohnson και Kelvinator χωρίς πρόβλημα.

Έχουν πάρα πολλούς κωδικούς τους οποίους πρέπει να δοκιμάσεις έναν-έναν μέχρι να δεις ποιός σου κάνει.

Link to comment
Share on other sites

thanx for the info.

μηπως ξερεις κανα μαγαζι στην αθηνα που να πουλαει τετοια?

μιας και με τις διακοπες του καλοκαιριου κλπ ειναι δυσκολο να παραγγελνω απο ebay..

απο οτι ξερω στην Αγ.παρασκευης υπαρχει ο μιχος.. λετε να εχει τπτ τετοιο?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.