Jump to content



Lineage 2 High Five!!


jackess

Recommended Posts

Γεια παιδιά ;)

Λοιπόν έψαξα, έψαξα πήγα και πήρα ένα ποτήρι κοκα - κόλα και μετά ξανάψαξα και δεν βρήκα τίποτα!

Το πρόβλημα μου είναι πως έπαιζα έναν freya server και αυτός αναβαθμίστηκε σήμερα σε high five. έσβησα τον freya client και κατέβασα τον high five και αφού τον έκανα εγκατάσταση και πέρασα το patch του private server όταν το ανοίγω το game τότε αυτό μου βγάζει critical για init engine.

το ερώτημα μου είναι πως, πρέπει να έχω εγκατεστημένο το freya και από πάνω να περάσω τον h5;;

ευχαριστώ! (help γιατί πάω για hero και δεν μπορώ να loggάρω :p)

Link to comment
Share on other sites

1ον) Μπορούσες απλά να κάνεις official update από τον launcher.

2ον) Κατέβασες το σωστό patch? Μήπως έβαλες πάλι το παλιό που ήταν για freya;

3ον) Κοίταξες το forum του server σου μπας και έχουν κάνει καμιά βλακεία οι developers εκεί και εχουν και άλλοι πρόβλημα;

Η ΑΠΛΑ ΕΨΑΧΝΕΣ ΓΙΑ ΚΟΚΑ ΚΟΛΑ;

Link to comment
Share on other sites

1) Είχα ακούσει πως αν κάνεις update από το official launcher και μετά περάσεις private server δεν θα δουλεύει. Λες να περάσω το client του h5 και να κάνω update από τον official;

2) Κατέβασα το h5 client μέσα από τα link που δίνει το site του server

3) Βλέπω ήδη άτομα να παίζουνε (Από τα stats) άρα πρέπει να έχω κάνει εγώ την βλακεία :(

Ευχαριστώ για την απάντηση φίλε!

Link to comment
Share on other sites

Απότι φαίνεται τελικά το έφτιαξα και το χάλασε ο σέρβερ...

Είχε ένα κολιματάκι το system folder και δεν έπρεπε να διαγράψεις το αρχικό system αλλά να το περάσεις από πάνω. Πάω να ξανακατεβάσω το system από το site και ο server έχει κλείσει!!!! Και έχασα και το char μου!!! :@@@

Κατέβασα έναν άλλονα h5 server και απότι φαίνεται σε αυτόν απλά διαγράφεις το παλιό system και βάζεις το δικό του. Άρα ή αυτό ήταν το πρόβλημα, γιατί φτιάχνοντας τον system2 πάλι δεν δούλευε, ή ο server που έπαιζα.

Τώρα κάτι ακόμα :p επειδή βλέπω το nick σου l2phile λογικά θα ξέρεις από l2 :p θα ήθελα μια βοήθεια για ένα trickster (buffs) άρα άμα ξέρεις κάτι θα σου είμουν υπόχρεος αν με βοηθούσες :D

ευχαριστώ και πάλι!

Link to comment
Share on other sites

Απότι φαίνεται τελικά το έφτιαξα και το χάλασε ο σέρβερ...

Είχε ένα κολιματάκι το system folder και δεν έπρεπε να διαγράψεις το αρχικό system αλλά να το περάσεις από πάνω. Πάω να ξανακατεβάσω το system από το site και ο server έχει κλείσει!!!! Και έχασα και το char μου!!! :@@@

Κατέβασα έναν άλλονα h5 server και απότι φαίνεται σε αυτόν απλά διαγράφεις το παλιό system και βάζεις το δικό του. Άρα ή αυτό ήταν το πρόβλημα, γιατί φτιάχνοντας τον system2 πάλι δεν δούλευε, ή ο server που έπαιζα.

Τώρα κάτι ακόμα :p επειδή βλέπω το nick σου l2phile λογικά θα ξέρεις από l2 :p θα ήθελα μια βοήθεια για ένα trickster (buffs) άρα άμα ξέρεις κάτι θα σου είμουν υπόχρεος αν με βοηθούσες :D

ευχαριστώ και πάλι!

Freya / Hifive ??? τη ειν τουτα....

οι καλυτερες εποχες ηταν C3 - C4 - C6(Intelude)....

και τη δεν θα εδινα να ξαναελιωνα εκεινα τα αμυθητα βραδια στο net με Ventrilo,και ξυλο μεχρι θανατου με base dmg 600 στα top μας !!!!

Link to comment
Share on other sites

Jackess το έχω παρατήσει εδώ και χρόνια, οπότε δεν ξέρω. Σοβαρά έπαιζα σε C4 εποχές.

Γενικά πάντως για το system, το l2.exe που τρέχεις πρέπει να είναι σε φάκελο system και όχι systemXtreme, systemBnB κλπ.

Link to comment
Share on other sites

Απλα το προβλημα ειναι οτι μερικοι admin στο system που σου δινουν να κατεβασεις καποιες φορες εχει ολοκληρο το system και καποιες φορες εχει μονο αυτα που χρειαζεται να περασεις πανω στο system για να μπορεσεις να μπεις στον server(πιο πολυ το κανουν γιατι ολοκληρο το system ειναι λιγο βαρυ και απλα δεν το ανεβαζουν),να το προσεχεις γιατι την ειχα πατησει και εγω και οταν μπηκα στο system εχει πολυ λιγα αρχεια μεσα και απο κει πονηρευτικα..:T:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.