Jump to content



Τροφοδοτικό Corsair HX1050


Gr_God

Recommended Posts

Πωλείται ένα τροφοδοτικό Corsair HX1050. Είναι στην συσκευασία του αχρησιμοποίητο, με όλα τα παρελκόμενα αλλά δεν δίδεται απόδειξη αγοράς.

Corsair Professional Series HX1050 | Skroutz.gr

Τιμή 140€.

Παρακαλώ όχι παζάρια, όχι ανταλλαγές. Ήδη το δίνω στην μισή της αγοραστικής του αξίας.

Link to comment
Share on other sites

Sorry για το εν μέρη off topic...φίλε μου πολύ το γουστάρω αυτό το τροφοδοτικό και το έψαχνα εδώ και καιρό.Αν δεν το βιάζεσαι μέσα στο μήνα μπορεί να το πάρω μιας και η τιμούλα είναι συμπαθητική.

Ελπίζω να είναι δεκτός κάθε έλεγχος!Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Sorry για το εν μέρη off topic...φίλε μου πολύ το γουστάρω αυτό το τροφοδοτικό και το έψαχνα εδώ και καιρό.Αν δεν το βιάζεσαι μέσα στο μήνα μπορεί να το πάρω μιας και η τιμούλα είναι συμπαθητική.

Ελπίζω να είναι δεκτός κάθε έλεγχος!Ευχαριστώ!

Αν δεν βρεθεί άλλος αγοραστής στο μεταξύ, φυσικά, γιατί όχι. Μα όπως καταλαβαίνεις δεν γίνεται να το κρατήσω ένα μήνα με ένα "μπορεί να το πάρω".

Έλεγχος πάντα δεκτός, μα στον χώρο μου. Μπορείς να φέρεις και το σύστημά σου για να στο περάσω.

Link to comment
Share on other sites

H τιμή είναι καλή, και αν δεν φύγει άμεσα θα καταλήξει στα χέρια μου τον Σεπτέμβρη, ΑΛΛΑ δεν χρειάζεται να διαλέγεις το ακριβότερο μαγαζί μόνο και μόνο για τις εντυπώσεις.

Μην μας υποτιμάς - φιλικά :)

(lol@ΜΑΤstyle :clap:)

Link to comment
Share on other sites

H τιμή είναι καλή, και αν δεν φύγει άμεσα θα καταλήξει στα χέρια μου τον Σεπτέμβρη, ΑΛΛΑ δεν χρειάζεται να διαλέγεις το ακριβότερο μαγαζί μόνο και μόνο για τις εντυπώσεις.

Μην μας υποτιμάς - φιλικά :)

(lol@ΜΑΤstyle :clap:)

Δεν υποτιμώ κανέναν, πόσο μάλλον σε έναν χώρο που ο καθένας γνωρίζει πως να κάνει έρευνα αγοράς μόνος του. Την φήμη του Visionstudio την γνωρίζω, όπως και ότι η πιθανότητα να σε πάρουν να σου πουν ότι δεν υπάρχει αγγίζει το 97%. Υποτίθεται ότι αγοράζεις κάτι από επώνυμο κατάστημα για την εγγύηση, αλλιώς αν είναι να το πάρεις από οπουδήποτε υπάρχουν και άλλα μικρά καταστήματα εντός και εκτός Αττικής...

Corsair Professional Series HX1050 | Skroutz.gr

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.