Jump to content



DiRT 3 - Time Trial


hondo1

Recommended Posts

[MENTION=16677]spyvelm[/MENTION] κοντρες ε? :fist:

στο πρωτο εταπ ποσο χρονο κανεις? λιγες φορες εχω κατεβει τα 42sec ... ολο κατι 42.200-400 κλπ

απο αυριο αν προλαβω θα ποσταρω :fun:

Εγώ με gamepad κάτω από 2,37 δεν έχω καταφέρει να κάνω

δεν θελει σχεδον καθολου φρενο-ουτε χειροφρενο -εννοειτε για να μην κανει slide- ισα που θα αφηνεις λιγο το γκαζι στις στροφες που δεν σε παιρνει :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=16677]

δεν θελει σχεδον καθολου φρενο-ουτε χειροφρενο -εννοειτε για να μην κανει slide- ισα που θα αφηνεις λιγο το γκαζι στις στροφες που δεν σε παιρνει :p

Στο πρώτο κάνω μέχρι 43.. η αλήθεια είναι πως πατάω λίγο φρένο στις στροφές γιατί κάποιες με πετάνε εντελώς έξω με τη φόρα που έχω.. εννοείται χωρίς slide, εντελώς οδήγηση πίστας :p Απλά δεν έχω φάει χρόνο να μάθω την πίστα και νομίζω πως αυτό φταίει. Επίσης νομίζω πως το c4 δεν είναι τόσο "δυνατό".. :tomato:

Link to comment
Share on other sites

@ hondo

Κανω γυρω στο 42 κ εγω με αρκετα λαθακια πεφτει κανα 200αρι ακομα πιστευω αλλα στα 2 τελευταια κομματια δεν θες να δεις το ghost....xixixi :smoke:

[MENTION=8906]jimalex[/MENTION] μας εκαψες....αντε να πεσεις εκει κατω τωρα....

θελω να πιστευω πως το παιχνιδι ειναι καθαρο...

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=8906]jimalex[/MENTION] μας εκαψες....αντε να πεσεις εκει κατω τωρα....

θελω να πιστευω πως το παιχνιδι ειναι καθαρο...

Με keyboard δυσκολο να κατεβασεις τον χρονο σου στα 2:26.Δοκιμασε με gamepad η τιμονιερα και αλλα settings και θα δεις.

Το σιγουρο ειναι οτι την ελιωσα την διαδρομη και πλεον την εχω μαθει απ εξω.

Link to comment
Share on other sites

Να κάνω μερικές ερωτήσεις μιας που μόλις πήρα το παιχνίδι?

1) Να παίξω χωρίς το DVD δεν γίνεται?

2) Αν όχι, υπήρχε νόημα που το εγκατέστησα στον SSD? Να το βάλω στον HDD?

3) Που είναι η επιλογή για fullscreen και όχι Windowed mode?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Μιας και τωρα ασχοληθηκα με το παιχνιδι, να ποσταρω και γω ενα χρονο για την ιστορια.

Ιδρωσα να πεσω κατω απο 2,28 με τιμονιερα..

dirt3z.png

Uploaded with ImageShack.us

@jimalex ο χρονος σου ειναι απιαστος, μου φαινεται απιθανο να μπορεσω να κατεβω αλλο ενα ολοκληρο second στην πιστα:giveup:

Link to comment
Share on other sites

@jimalex ο χρονος σου ειναι απιαστος, μου φαινεται απιθανο να μπορεσω να κατεβω αλλο ενα ολοκληρο second στην πιστα:giveup:

Ποτε μην λες ποτε :hehe::p

2:26:377

dirt3besttime.png

Uploaded with ImageShack.us

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.