Jump to content



enermax modu82+ 525 @ αποσπωμενα καλωδια


Athens2004

Recommended Posts

καλησπερα , αγορασε καποιος γνωστος τον εν λογω τροφοδοτικο και ηρθε χωρις τα καλωδια . Παιζει να τα βρει απο Ελλαδα η κατευθειαν απο την εταιρια ?

Οι κωδικοι τους . EMC 011 , EMC 013 EMC 014 .

thnx .

Link to comment
Share on other sites

Καινουριο απο πλαισιο . μολις μιλησα τηλ μαζι του μου ειπε οτι δεν ειχε και συσκευασια σε ενα χαρτινο ( noname - nopaint ) κουτακι ητανε .

wtf.

Επιστροφή στο Πλαίσιο όπως είναι και το επόμενο που θα πάρει να το ανοίξει εκείνη την στιγμή και να το ελέγξει. Δεν υπάρχει λόγος να μπλέκει με e-mail απο την στιγμή που αγόρασε κάτι καινούριο και λείπανε απο μέσα περιφερειακα.

Link to comment
Share on other sites

Καινουριο απο πλαισιο . μολις μιλησα τηλ μαζι του μου ειπε οτι δεν ειχε και συσκευασια σε ενα χαρτινο ( noname - nopaint ) κουτακι ητανε .

wtf.

Από το stock house το αγόρασε... :tomato:

Από εκεί μόνο πωλούνται χωρίς κουτιά και καλώδια.

Link to comment
Share on other sites

Από το stock house το αγόρασε... :tomato:

Από εκεί μόνο πωλούνται χωρίς κουτιά και καλώδια.

Τότε αλλάζει το πράγμα. Γιατι οτι έχει στο stock house το γράφει στο ταμπελάκι οτι ειναι χωρις παρελκόμενα.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι και πως . Θα του πω να μου κανει προωθηση το μαιλ της παραγγελιας να δω απο που ειναι κλπ . : )

Το έκανε παραγγελιά για τον χώρο του; Γιατι απ'οσο ξέρω απο stock house δεν μπορεις να το κανεις παραγγελιά στον χώρο σου.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι απο στοκ house , εγραφε bulK ομως , απο την αλλη δεν ειναι μια μητρικη που χωρις cd καλωδια drivers - δωρακια - την δουλευεις . Λειπουν ολα τα rails αποτι καταλαβα ( ειναι αποσπωμενα ) οποτε δεν παιζει . Μου ειπε οτι μιλησε απο πλαισιο και θα τον καλεσουν πισω. Νεοτερα soon.

Link to comment
Share on other sites

Οχι δεν ειναι απο στοκ house , εγραφε bulK ομως , απο την αλλη δεν ειναι μια μητρικη που χωρις cd καλωδια drivers - δωρακια - την δουλευεις . Λειπουν ολα τα rails αποτι καταλαβα ( ειναι αποσπωμενα ) οποτε δεν παιζει . Μου ειπε οτι μιλησε απο πλαισιο και θα τον καλεσουν πισω. Νεοτερα soon.

Ας έγραφε ότι θέλει. Bulk ξε-bulk τα modular καλώδια ειναι απαραίτητα για την λειτουργία του τροφοδοτικού και έπρεπε να υπάρχουν στο πακέτο. Bulk σημαίνει χωρίς περιφερειακά (κουτιά, drivers, αυτοκολλητάκια για να τα κολλάς στο case σου και να χαίρεσαι- κάτι σαν τα αυτοκολλητα των χορηγών που βάζουν στα αυτοκίνητα) αλλά όχι και να λείπουν βασικά εξαρτήματα για την λειτουργία του μηχανήματος που αγόρασες.... Να το πάει πίσω στο Πλαίσιο όπως είναι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.