Jump to content



Canon PowerShot SX230 HS, τι λετε?


Recommended Posts

Σκεφτομαι την αγορα της εν λογω μηχανουλας γυρω στα 3 κατοσταρικα. Η χρηση που κανω ειναι να βγαζω φωτογραφιες προφανως καλης ποιοτητας καμμια φορα και manual και μερικα βιντεακια στις διακοπες κτλ.Αλλη επιλογη ειναι η nikon 9100 αλλα εχω μια αδυναμια στις canon. Ειχα και την Α95 παλια και ηταν πολυ καλη μεχρι που μετα απο χρονια τα εφτυσε :p

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ έχω σκοπό να την αγοράσω μέχρι το τέλος της εβδομάδας για να την έχω μαζί μου στις διακοπές..

Όσο το έψαξα, παντού διάβασα τα καλύτερα!

Σύμφωνα με το παρακάτω test, τα έχει πάει πολύ καλά..

(Για την ακρίβεια, πρώτη..! :D)

http://www.dpreview.com/reviews/Q311TravelZoomGroupTest/

Οπότε +1 απο εμένα..!

Link to comment
Share on other sites

100 euro+ και χανει σε αρκετα σημεια

Ερωτηση για την 230...Ενεργοποιησα το gps αλλα δεν καταλαβαινω τι κανει ακριβως. Επισης δοκιμασα και βγαζω wide φωτογραφιες. Λετε να βγαζω κλασικα 4:3? Οπως και επισης το video 1080p μονο mov βγαζει? Νομιζα οτι ειχε και Η.264.Και 720 που δοκιμασα παλι mov βγαζει...

Link to comment
Share on other sites

Ενεργοποιησα το gps αλλα δεν καταλαβαινω τι κανει ακριβως.

Το σύστημα GPS επιτρέπει την προσθήκη σημάνσεων στις λήψεις και την καταγραφή των διαδρομών σας, καθιστώντας την PowerShot SX230 HS την απόλυτη ταξιδιωτική compact φωτογραφική μηχανή.

Source: Πρόδρομος Γαλαίος - Φωτογραφικά Είδη

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.