Jump to content



Αγορα ηχειων και αξιοπιστια μαγαζιων..!!


fatal

Recommended Posts

Γεια σας!

Ενας φιλος μου ενδιαφερεται να αγορασει ηχεια και ετσι του προτεινα καποια edifier!

Το μονο προβλημα ειναι οτι edifier στην Ελλαδα ευκολα δεν βρισκεις...:hm: Λιγα μαγαζια φερνουν ! Μπορειτε να προτεινετε καποιο μαγαζι ετσι ωστε να μην εχει προβλημα και να μην του κανουν καμια ιστορια?

Ενδιαφερεται για τα edifier s730 τα οποια νομιζω οτι ειναι το οτι καλυτερο στα 2.1!

Μου εστειλε αυτο το μαγαζι e-shop EL > PRODUCTS > CATALOGUE > 132 περιφερειακα > 33 ηχεια > 28 EDIFIER S730 GAMING 2 1 SPEAKER SET Ξερει κανενας αν ειναι καλο και αξιοπιστο? Ακουω γνωμες και για αλλα μαγαζια!

Ευχαριστω προκαταβολικα!!

Link to comment
Share on other sites

260€ για 85db? δεν μου φαινονται σοι... για δες και αυτα χωρις sub... - - PA- - - -BEHRINGER MS40 24-Bit-192 kHz Digital 40-Watt Stereo Near Field Active Monitors pair

τι το χρειαζεσαι το sub χωρις 5.1?:wassat:

Γιατί νομίζεις πως τα υπόλοιπα ηχεία αυτής της συνομοταξίας παίζουν σε μεγαλύτερα DB ????

Μην γελιέστε για να αγοράσεις ηχείο πάνω από 90db θες τετραψήφιο αριθμό στο κόστος ....

Η BEHRINGER είναι καλή εταιρίας αλλά ΟΧΙ στα ηχεία. Αν θες κανέναν τελικό ενισχυτή ή καμιά κονσόλα dj τότε ΝΑΙ πάρε EP-1500 και VMX-1000. Tα σπάνε !:clap:

Link to comment
Share on other sites

αλλο 85 αλλο 89-90. νομιζω οτι τα ms-40 εχουν 89db.ας βγει καποιος που τα χει να πει αν ειναι ευχαριστημενος...εγω απλα τα χω ακουσει σε φιλο. με 4χ behringer 2031p σε στερεο ειμαι εγω σε 65τμ και ειναι παραπολλα τα watt για το χωρο αυτο (4χ150 watt)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.