Jump to content



Προτάσεις για διακοπές σε Βόρεια Εύβοια?


neuromancer

Recommended Posts

Για πείτε κανένα καλό μέρος σε Β. Εύβοια (από Ωραιούς μέχρι Βασιλικά).

Ενδιαφέρει η καλή παραλία/θάλασσα και να υπάρχει οργανωμένος οικισμός (όχι λαγκάδια και ερημιές - μικρό παιδί γαρ) για οικογενειακές διακοπές. Αν ξέρετε και κανένα ποιοτικό κατάλυμα ακόμη καλύτερα.

ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Η παραλία της Αγίας Άννας μ'αρέσει αρκετά και σε δεύτερη μοίρα έρχεται το αχλάδι που ειναι ακριβώς δίπλα. Τέτοια εποχή πάντως γίνεται σφαγή από κόσμο μιας κι είναι και το camping εκεί δίπλα.

Link to comment
Share on other sites

Ξέχασα να πω ότι πάω μεταξύ 16-22/8 πρώτη επιλογή, ή 29/8-4/9 εναλλακτικά οπότε ο κόσμος θα έχει σπάσει (ειδικά στο plan B).

Λίγο ανοιχτά προς Αιγαίο δεν είναι σε Αγία Άννα? Το λέω από άποψη "καιρού".

Ξέρει κανείς τι φήμη υπάρχει για αυτά τα μέρη ως προς τον καιρό για τέλη Αυγούστου?

Link to comment
Share on other sites

για τελη Αυγουστου δεν αξιζει.Επισης για κοσμο Εχει και η Αιδηψος πιο πανω ομως.Στους ωραιους δεν θα δεις πολλα πραγματα.Οπως και στο Πευκι.Εχει πεσει η κινηση.Η Αγια Αννα ναι ειναι προς το Αιγαιο.

Link to comment
Share on other sites

για τελη Αυγουστου δεν αξιζει.

Από ποια άποψη?

Επισης για κοσμο Εχει και η Αιδηψος πιο πανω ομως.

Τι εννοείς λέγοντας "πιο πάνω"?

Στους ωραιους δεν θα δεις πολλα πραγματα. Οπως και στο Πευκι. Εχει πεσει η κινηση.

Κόσμο εννοείς? Οικογενειακά είπα. Αν έχει καφέ και κλαμπ δε με απασχολεί. Να μην είμαι βέβαια εγώ κι οι γλάροι!

Η Αγια Αννα ναι ειναι προς το Αιγαιο.

Το ξέρω. Ρώτησα πώς είναι από θέμα καιρού στα τέλη Αυγούστου (αν υπάρχει κάποια νόρμα). π.χ. Στη Χαλκιδική τα ΣΚ συνηθίζει να βρέχει :p

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=5804]neuromancer[/MENTION]

Κοιτα να εισαι οικογενεια, τοτε οκ.απο θεμα καιρου δεν εχω ακουσει κατι αλλα συνηθως δεν υπαρχει προβλημα."το πιο πανω" εννοω οτι η Αιδηψος ειναι σχεδον απο την αλλη πλευρα.Επλιζω να σε καλυψα.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.