Jump to content



DELL Monitor U2711


paynemax

Recommended Posts

Βασικά δεν είναι τόσο προφανή... Προσωπικά το σκέφτομαι πολύ αντί να αλλάξω οθόνη κάποια στιγμή να πάω σε τηλεόραση. Ο αδερφός μου κάνει και development εκεί, αν και δεν το θεωρώ την καλύτερη λύση.

Προφανη: Εννοώ την δραμα ποιότητα στα γραφικά των κονσολών (vs PC).

Ενα καλό monitor ειναι πολύ ανωτερο (και ξεκούραστο) από οποιαδήποτε TV.

TV (ή προβολέας) είναι για κανα ποδοσφαιράκι, bam boum κλπ.

Για ''σοβαρα'' games το monitor δεν αντικαθίσταται.

ΥΓ Μιλώ ως (ηλικιωμένος :p) κατοχος 65αρας TV, pj @ 110'', PC, PS3, XBOX 360 κλπ κλπ (καλά καλά σταματάω :p)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ρε τι θα γινει με τη dell ρε. η 2711 αρχισε να βγαζει artifacts στο αριστερο μερος της οθονης τελειως randomly, πχ μπορει να τα βγαζει για 2 μερες και τις επομενες 5 μια χαρα. anyway, ερχεται το replacement - καλο πανελ αλλα γερνει προς τα δεξια. ξαναζηταω replacement ξαναερχεται, γερνει παλι αλλα λιγοτερο και τα χρωματα ειναι τελειως ΨΥΧΡΑ σε σχεση με τη rev a00 που ειχα...τι κανω τωρα. κιαλλο replacement?

Link to comment
Share on other sites

μονο εγω δεν εχω αντιμετοπισει προβλημα με την 2711? WTF FFS να ουμε :p

εφοσον δεν σε ικανοποιει η οθονη που σου φερανε....εννοηται πως θα ζητησεις αλλη!

α και κατι αλλο....τα αρτιφακτς συγουρα ηταν της οθονης?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.