Jump to content



E8400


AlCapone

Recommended Posts

Ειλικρινά δεν καταλαβαίνω τη διαδικασία έχεις π.μ., δηλώνω ενδιαφέρον, αποσύρω ενδιαφέρον κλπ. Προτεραιότητα πρέπει να έχει όποιος δηλώνει ρητά ότι αγοράζει άμεσα το πωλούμενο αντικείμενο στο ποσό που μπήκε στην αγγελία. Έξι άτομα δήλωσαν ενδιαφέρον και κανείς δεν ξέρει τι έχει γίνει.

Με τη σειρά μου δηλώνω και εγώ ενδιαφέρον.

Δεν καταλαβαίνω τι δε καταλαβαίνεις, αρκετοί πετάνε ένα δηλώνω ενδιαφέρον και δεν σου στέλνουν ποτέ pm ή σου στέλνουν pm του στυλ "φιλαράκι δίνω 30€ με δώρο την πάστα και τα μεταφορικά δικά σου". :hehe:

Τέλος πάντων, πιστεύω πως 60€ είναι αρκετά καλή τιμή, αν δεν πουληθεί στην συγκεκριμένη τιμή προτιμώ να τον κρατήσω, ακόμα και μετά από 3 χρόνια ζωής παραμένει αξιόλογο CPU ειδικά για HTPC και χαλαρό gaming.

Link to comment
Share on other sites

μην άγχεσαι, σε καλό βγήκε τελικώς.

τώρα κοιτάω μπας και βρω καμιά καλή mobo για O/C (αναλόγως την τιμή, gigabyte GA-P35-DS3, ή Asus P5k, ή asus p5q ή gigabyte ep45-ud3p).

βρήκα τον q6600 και θέλω να τον πουσάρω λίγο

Βγαίνουμε οφ τόπικ αλλά τέσπα, να προτιμήσεις την UD3P και μετά την P5Q, πιο εύκολο o/c σε τετραπύρηνο, τις είχα δουλέψει και τις δύο και η P5Q εκεί που σε πηγαίνει πολύ εύκολα μέχρι ένα σημείο σε κάποια φάση παίζει να μουλαρώσει και να μην μπορείς να ανεβάσεις ΜΗz ούτε με ασανσέρ!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν καταλαβαίνω τι δε καταλαβαίνεις, αρκετοί πετάνε ένα δηλώνω ενδιαφέρον και δεν σου στέλνουν ποτέ pm ή σου στέλνουν pm του στυλ "φιλαράκι δίνω 30€ με δώρο την πάστα και τα μεταφορικά δικά σου". :hehe:

Τέλος πάντων, πιστεύω πως 60€ είναι αρκετά καλή τιμή, αν δεν πουληθεί στην συγκεκριμένη τιμή προτιμώ να τον κρατήσω, ακόμα και μετά από 3 χρόνια ζωής παραμένει αξιόλογο CPU ειδικά για HTPC και χαλαρό gaming.

Αυτό ακριβώς λέω. Εγώ που θέλω π.χ. να αγοράσω κάτι γιατί θα πρέπει να περιμένω όλους τους προηγούμενους που δηλώσαν ενδιαφέρον; Από τη στιγμή όμως που υπάρχει αυτός ο κανόνας σου έστειλα ΔΗΜΟΣΙΑ μια πρόταση το ίδιο και στον φίλο Thodoris21.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.