Jump to content



890FXA UD7+1090T


AMDnord

Recommended Posts

- GA-890FXA-UD7 (Rev. 2.1) - Μητρικές - Products - GIGABYTE TECHNOLOGY σε κομπλε κατασταση με λίγη σκονη απανω γιατι ειναι καιρο στο ραφι λογω αγορας crosshair 5 χωρις κουτι/cd/sata κλπ γιατι εμειναν στο άλλο σπιτι πριν μετακομισω και δεν ξερω που είναι ΑΛΛΑ εχει κανονικη εγγυηση απο πλαισιο. 140€

- ο γνωστος black edition επεξεργαστης 1090Τ, εχει και αυτος αποδειξη κανονικα απο πλαισιο και εχω κουτακι του και οτι ειχε μεσα. 140€.

προτιμω απο αθηνα για νταλαβερι χερι χερι και αν καποιος τα θελει και τα 2 παμε για 240€.

Link to comment
Share on other sites

δηλωνω ενδιαφερον και θα ηθελα αν μπορεις να μου στειλεις και εμενα πμ με τις λεπτομερειες για τις εγγυησεις και τα παρελκομενα. θα ψαξω και το θεμα συμβατοτητας με τις μνημες μου και θα σου απαντησω αυριο για σιγουρα. ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Να ξερετε πως η συγκεκριμενη UD7 ειναι σε form factor XL-ATX, δηλαδη μπαινει σε καμια 10αρια, ντουλαπες, cases μονο....

τραβας ενα κοψιμο με σεγα στο mobo και εισαι κομπλε και συμβατος με ολα τα κουτια...στα ψιλοπραγματα θα κολωσουμε :hehe:

Link to comment
Share on other sites

τραβας ενα κοψιμο με σεγα στο mobo και εισαι κομπλε και συμβατος με ολα τα κουτια...στα ψιλοπραγματα θα κολωσουμε :hehe:

Εγω σκοπευα να κοψω το case, αλλα θα εκανα καμια ταρζανια και θα εκλαιγα :hehe:

ΥΓ: Εδω η λιστα με τα συμβατα cases.

ΥΓ2: Οι τρυπες ειναι ιδιες με του κανονικου ATX, απλα θελει, 2 εκατοστα, περισσοτερο χωρο κατω.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.