Jump to content



Ο EPSON θελει φτιαξιμο.Αντι αντιπροσωπειας,κανας μαστορας καλος;


Recommended Posts

Οτι λεει και ο τιτλος.

Η μια μελανη οσες φορες και να δοκιμασω δεν ανανγωριζεται οταν τον συνδεω,μου βγαζει error.

Μην τρεχω σε αντιπροσωπειες και πληρωνω και τα διπλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτα που λετε για αγορα νεου αλλα οταν εχεις αγοράσει μηχανημα αξιας 150+ ευρω και μελανια τυπου CISS ή καποια που γεμίζονται με φιάλη (ή τελοσπαντων τα μελανια ειναι υπερβολικα φτηνα ) δεν αξιζει να το πεταξεις

Link to comment
Share on other sites

[MENTION=6199]SirDiman[/MENTION] Προφανώς και δεν μιλάω για έναν ακριβό εκτυπωτή αλλα για έναν εκτυπωτή της σειράς που αγοράζεις με 30-40€.

[MENTION=130]DarkSaga[/MENTION] Το κόστος των μελανιών θα το επιβαρυνθεί είτε πάρει καινούργιο είτε φτιάξει τον υπαρχοντα. Άσε που κάποιο νεότερο μοντέλο είναι πολύ πιθανό να είναι οικονομικότερο σε θέμα εκτύπωσης

Link to comment
Share on other sites

Εγω τον ειχα παρει αρκιβο και αξιζει για τα λεφτα του,αλλα τα μελανια δεν τα γεμιζουν πια εμενα,λογω του οτι εχουν αλλαξει τα τσιπ στην epson,κατι τετοιο μου χε πει...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Παιδες εχω θεμα με epson sx115...μου σκαναρει και στη συνεχεια προφανως εκτυπωνει με εντονο μπλε σε document type : photo και γκρι σε document...οτι και αν εχω δοκιμασει με σεταρισμα στα χρωματα δε μπορω να το φερω με τιποτα...χρησιμοποιω epson scan σαν λογισμικο...Η epson λεει να το αφησουμε 5 λεπτα κλειστο και μετα το ξανανιγουμε και ισως κανει auto calibrate και ολα καλα :wassat: ... προφανως κατι τετοιο δε γινεται.... αν εχει καποιος παρομοια εμπειρια...

Link to comment
Share on other sites

Καλα αυτα που λετε για αγορα νεου αλλα οταν εχεις αγοράσει μηχανημα αξιας 150+ ευρω και μελανια τυπου CISS ή καποια που γεμίζονται με φιάλη (ή τελοσπαντων τα μελανια ειναι υπερβολικα φτηνα ) δεν αξιζει να το πεταξεις

και ποιοι ειναι αυτοι με τα φθηνα μελανια ή που ξαναγιομιζουν? :beer:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.