Jump to content



Αγορα laptop


plojih

Recommended Posts

Εχει βαση αυτο που λες

Αλλα τα Dell δεν ακριβα λαπτοπ

τα sony, toshiba ειναι τα dell οχι

Το λαπτοπ μου κοστιζε 550 ευρω και ειναι dell

και ενα toshiba σε αυτα τα λεφτα ειναι χειροτερο το ιδιο και sony

τα turbo-x ειναι ακομα πιο φθηνα

Αλλα γενικα πιστευω πως τα dell δεν ειναι απο τα πιο ακριβα, κανονικα θα ελεγα και για αυτα που προσφερουν θα ελεγα και φθηνα!

Nαι κατάλαβα τι λές, απλά μιλούσα για σύγκριση πχ ενός Dell με ένα Turbo-X με τα ίδια χαρ/κά. Όπως και να το κάνουμε το Dell θα ειναι το λιγότερο 70-80€ ακριβότερο, αλλά στο dell θα πληρώσεις και το όνομα, την ποιότητα κατασκευής την καλύτερη οθόνη σε σχέση με το Turbo-X. Εγώ και εσύ που ξέρουμε από laptop - H/Y σαφώς και θα δώσουμε τα 80€ παραπάνω, κάποιος που είτε δεν ξέρει, είτε και τα 80€ μπορεί να ειναι το super market της εβδομάδας/δεκαπενθημέρου θα κοιτάξει το πιο φτηνό. Πάντως για να ξαναγυρίσουμε στ θέμα του φίλου μας, εγώ θα του πρότεινα να περιμένει που μέσα σε αυτή την εβδομάδα που έχει παραλαβεί το mysystems για να πάρει το Dell.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.