Jump to content



DSL... κάλλιο αργά παρά ποτέ. Επιτέλους ISDN ports.


JiMk

Recommended Posts

Επιτέλους παιδιά μας έδωσαν πόρτες. Την Δευτέρα 21 του μηνός ενεργοποιούνται. Λογικά εγώ Τετάρτη-πέμπτη θα έχω τη γραμμή αλλά λόγω υποχρεώσεων το αργότερο μέχρι 29 του μηνός θα είμαι online:D τους είπα ότι θα πάρω το Alcatecl 510i multiuser. Την εγκατάσταση θα τη κάνω μόνος μου. Φυσικά η γραμμή είναι 384 και μάλλον θα βάλω Tellas:cool:

Link to comment
Share on other sites

YDinopoule είμαι άφραγκος λόγω αλλαγής πλατφόρμας :( οπότε θα τα πληρώσει ο πατέρας μου μέσω του λογαριασμού του ΟΤΕ.

LOT... 30 η ενεργοποίηση και μετά γύρω στα 50-60 μαζί με ISP το μήνα. Α το alcatel έχει 100 τελική απο τον ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

Έχει διαφορά? πάντως τώρα έχω ISDN 128κ forthnet χωρίς παράπονο.

Κανεναν παραπονο απο τους γονεις για τους λογαριασμούς ;;; Περιεργο. Οταν ειχα ISDN, με ειχαν σκισει....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από YDinopoulos [Σήμερα, στις 19:45]

Κανεναν παραπονο απο τους γονεις για τους λογαριασμούς ;;; Περιεργο. Οταν ειχα ISDN, με ειχαν σκισει....

Φυσικά... να φανταστείς με πήραν τηλ μια βδομάδα πριν γίνει η επίσημη ανακοίνωση άρα φαντάσου το πρήξιμο που έχει πέσει. Εμένα έπριζαν οι γονείς μου και εγώ αυτούς :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.