Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

demotivational-posters-real-nerds.jpg

εμένα το μυαλό μου πήγε σε αντιστάσεις αλλά σαν πολλά μου φάνηκαν τα χρώματα...

μετά βέβαια το ξανασκέφτηκα και είπα....

κοίτα να δεις που φτάνει η τεχνολογία.... δεν τους έφταναν οι συνδιασμοί

:tomato:

Link to comment
Share on other sites

Παλιό σχετικά, αλλά δεν το έχω δει εδώ.

ΓΙΑΤΙ Ο ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΑΝΑΚΑΛΥΨΕ ΤΗΝ ΑΜΕΡΙΚΗ

Ο Χριστόφορος Κολόμβος μπόρεσε να ανακαλύψει την Αμερική επειδή ήταν ΑΝΥΠΑΝΤΡΟΣ!!!!!!

Αν ο Χριστόφορος Κολόμβος είχε γυναίκα, θα είχε ακούσει τα παρακάτω:

  • Και γιατί πρέπει να πας εσύ;
  • Τι; Δεν μπορούν να στείλουν άλλον; Τι είσαι εσύ, ο μοναδικός; Χωρίς εσένα δεν γίνεται δηλαδή; Δεν βλέπεις κακομοίρη μου ότι σε εκμεταλλεύονται;
  • Εσύ δεν γνωρίζεις καλά καλά ούτε την οικογένειά μου και θα πας να ανακαλύψεις το Νέο Κόσμο; Τι κρύβεις;
  • Ποια στρογγυλή Γη μωρέ, θες να με τρελάνεις. Να δω τι άλλο θα σκεφτείς για τις γκομενοδουλειές σου;
  • Τι; Θα πάνε μόνο άντρες; Σώπα…!
  • Γιατί δεν μπορώ να έρθω κι εγώ; Αφού εσύ είσαι το αφεντικό. Εμένα ποτέ δεν με πας ταξίδια.
  • Αν βγεις από την πόρτα, εγώ την ίδια στιγμή επιστρέφω στη μαμά μου! Δεν πρόκειται να με ξαναδείς ποτέ σου!!!!
  • Mπα τι μας λες; Η βασίλισσα θα πουλήσει τα κοσμήματά της για να ταξιδέψεις εσύ; Τι νομίζεις ότι είμαι, βλαμμένη; Τι τρέχει επιτέλους με σένα και αυτήν τη γριά *******;
  • Μην ντύνεσαι, ΔΕΝ ΠΑΣ ΠΟΥΘΕΝΑ!!! Τελεία και παύλα!

Link to comment
Share on other sites

Και με 2 καφεδες μου σου πω. Ειδικα τα 500ml... Γενικα στα νευρα σε πειραζουν και εχουν και 2-3 βιταμινες για το χαβαλε.

Απλα σε καποιους που δεν αρεσει η φραπεδουμπα πινουν κατι τετοιο. Δε το συγκρινω με ζεστο καφε γιατι ζεστο ενεργειακο ποτο δε παιζει.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.