Jump to content



Ανέκδοτα, αστείες φώτος και video (FunLab)


DJD

Recommended Posts

Πριν το χειρουργείο ρωτάει ο γιατρός τον ασθενη:

-θέλετε να προχωρήσουμε με την κλασσική μέθοδο ύπνωσης ή με γενοσημα?

-Ε λεφτά δεν υπάρχουν γιατρέ ας προχωρήσουμε με γενοσημα..

- Εντάξει καθηστε εδώ ξαπλωστε

Νανι νανι νααανι..

Έγινε επεξεργασία από kazabubu
Link to comment
Share on other sites

Πας μη Έλλην, βάρβαρος.

1005713_10151591102456598_505049660_n.jpg

όσες φορές τόλμησα να πω ότι μου την σπάνε οι πορείες και λοιπές "εκδηλώσεις" των "αριστερών" γιατί αφήνουν το μέρος πο$@#$να κόντεψαν να με φάνε. τώρα θα έχω αυτή την φώτο να τους απαντάω

Link to comment
Share on other sites

όσες φορές τόλμησα να πω ότι μου την σπάνε οι πορείες και λοιπές "εκδηλώσεις" των "αριστερών" γιατί αφήνουν το μέρος πο$@#$να κόντεψαν να με φάνε. τώρα θα έχω αυτή την φώτο να τους απαντάω

Στον αντίλογο, και η Ταξίμ στα δεξιά, μάλλον ήταν όπως η ΕΡΤ στα αριστερά μισή ώρα πριν την φωτό.. Ενώ και η ΕΡΤ, μπορεί να είναι σαν την φωτό στα αριστερά μισή ώρα μετά την φωτό..

Link to comment
Share on other sites

όσες πορείες έχω δει ποτέ κανείς δεν μαζεύει τίποτα. Τώρα αν ήταν εδώ εξαίρεση? στατιστικά αμφιβάλω

Δίκιο έχεις, και ούτε εγώ ξέρω τι έκαναν. Απλά, στα κινήματα με τις πλατείες σκούπιζαν. Μπορεί προχθές να μην σκούπισαν, σήμερα μπορεί να σκουπίσουν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.