Jump to content



Ποια τηλεοπτική σειρά παρακολουθείτε 2.0 (TVLab)


DJD

Recommended Posts

Έπεσα πάνω σε αυτό το video:

[ame=http://www.youtube.com/watch?v=-Sgj78QG9Bg]THE WIRE - 100 Greatest Quotes (spoilers) - YouTube[/ame]

Δεν υπάρχει αυτή η σειρά. Όποιος δεν την έχει δει ας κάνει την χάρη στον εαυτό του και ας της αφιερώσει τον χρόνο που χρειάζεται. Να είναι σίγουρος ότι δεν θα το μετανιώσει.

Link to comment
Share on other sites

χθες τελειωσα και την 5η σεζον του The Wire

λεω να αρχισω το Criminal Minds αλλα δεν βρισκω υποτιτλους για Repack 720p Web

αν μπορει να βοηθησει καποιος θα το εκτιμουσα ιδιαιτερα

Link to comment
Share on other sites

Παει και η 4η σεζον του Dexter!! Τι θα κανω τωρα μεχρι την Πεμπτη που θα γυρισω Αθηνα και δεν εχω αλλα επεισοδια μαζι μου; Εκανα τη βλακεια και μπηκα στο imdb και ημουν υποψιασμενος για το φιναλε της 4ης σεζον, αλλα οχι ετσι ακριβως...

Μου φαινεται θα κατσω να δω τη δευτερη σεζον Sherlock, την τριτη Whitechapel και το ξεχασμενο 2ο επεισοδιο Game of Thrones, και με την επιστροφη Αθηνα τις 5-6 Dexter.

Ξερουμε ποσες σεζον θα εχει συνολικα στο Dexter?

Link to comment
Share on other sites

Παει και η 4η σεζον του Dexter!! Τι θα κανω τωρα μεχρι την Πεμπτη που θα γυρισω Αθηνα και δεν εχω αλλα επεισοδια μαζι μου; Εκανα τη βλακεια και μπηκα στο imdb και ημουν υποψιασμενος για το φιναλε της 4ης σεζον, αλλα οχι ετσι ακριβως...

Μου φαινεται θα κατσω να δω τη δευτερη σεζον Sherlock, την τριτη Whitechapel και το ξεχασμενο 2ο επεισοδιο Game of Thrones, και με την επιστροφη Αθηνα τις 5-6 Dexter.

Ξερουμε ποσες σεζον θα εχει συνολικα στο Dexter?

μια ακομα θα εχει συγουρα

EDIT: πιο εθιστικη σειρα δεν εχω δει ποτε μου xD

Link to comment
Share on other sites

μια ακομα θα εχει συγουρα

EDIT: πιο εθιστικη σειρα δεν εχω δει ποτε μου xD

Για μενα το Dexter μαζι με το Breaking Bad και το The Shield ειναι οι πιο εθιστικες σειρες που εχω δει.

Ηταν και ο Lost στην αρχη αλλα με χαλασε πολυ στη συνεχεια με ολο τον αχταρμα, οπως και το Prison Break.

Oι καλυτερες ομως σειρες για μενα παρ ολο που δεν ηταν καθολου μα καθολου εθιστικες ειναι το The Wire και το Band of Brothers.

Link to comment
Share on other sites

7 θα είναι τα βιβλία. Τώρα για seasons δεν ξέρουμε. Μπορεί το 3ο βιβλίο το οποίο είχε Part 1 και Part 2 να το χωρίσουν σε 2 seasons.

Όλα τα βιβλία ήταν χωρισμένα σε τόμους (Α και Β). Πλέον τα επανακεδίδουν με το νέο HBO εξώφυλλο, όπου μερικα τα έχουν ενώσει (πχ το 1 και το 2). Αμα διαβάσεις τα αγγλικά, δεν υπάρχουν 2 μέρη, αλλά είναι ένα βιβλίο (είτε είναι το 3ο είτε το 4ο είτε το 5ο κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Ρε το γκέι το ρένλι. Ουυυυστ.

A King can do as he likes.

Πολύ καλό το τελευταίο GoT. Καλύτερο από τα προηγούμενα.

Ενδιαφέρουσα παρατήρηση. Το GoT σε συνδρομητικό κανάλι έχει περισσότερους τηλεθεατές από ότι το Fringe στο FOX.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.