Jump to content


Οξειδωμενο πλακετακι Xperia...


JohnyMontana

Recommended Posts

Λοιπον προς ενημερωση σας το οτι εχει να κανει με οινοπνευματοξυδοκατασταση μαλλον τελικα πως ειναι μυθος...:hang3:Δοκιμασα τα παντα , καθε επαφη και συνδεση αλλα το προβλημα δεν λυθηκε.....

Τελευταια προσπαθεια θα το παω σε καταστημα κινητης για να το τσεκαρουν (μουπαν χωρις χρεωση) για ναμαι σιγουρος και να μου φυγει η ιδεα...

Ευχαριστω παντως ξανα ολους για το ενδιαφερον παιδες!!!:fie:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 74
  • Created
  • Last Reply
Λοιπον προς ενημερωση σας το οτι εχει να κανει με οινοπνευματοξυδοκατασταση μαλλον τελικα πως ειναι μυθος...:hang3:

Δυστυχώς φίλε προς ενημέρωσή σου οι οινοπνευματοξυδοκαταστασες μάλλον είναι για ένα εύλογο χρονικό διάστημα

και όχι τελικά μετά απο κανα χρόνο...

Link to comment
Share on other sites

Δυστυχώς φίλε προς ενημέρωσή σου οι οινοπνευματοξυδοκαταστασες μάλλον είναι για ένα εύλογο χρονικό διάστημα

και όχι τελικά μετά απο κανα χρόνο...

Κοιτα εγω δεν θα εμπενα καν στον κοπο να εγραφα εδω εαν δεν ειχα ζωντανο παραδειγμα...Φιλος μου το εχει κανει (μετα απο ενα χρονο οπως ειπα και στην αρχη ) και εχει πιασει ....

:wall:

Link to comment
Share on other sites

Με το παραπάνω που είπα, είναι κρίμα που κάποια άτομα ασχοληθήκαν όσο μπορούσαν με το πρόβλημα και στο τέλος, αυτό που πήραμε ήταν η απαξιώση. Τίποτα παραπάνω...

Χαρακτηριστικά " προς ενημερωση σας το οτι εχει να κανει με οινοπνευματοξυδοκατασταση μαλλον τελικα πως ειναι μυθος..." σαν να μας λες δηλαδή ότι λέμε ιστορίες ή μύθους, αλλα δε πειράζει, πάνε απο το μαγαζάκι και κάνε την δουλειά σου.

Link to comment
Share on other sites

Με το παραπάνω που είπα, είναι κρίμα που κάποια άτομα ασχοληθήκαν όσο μπορούσαν με το πρόβλημα και στο τέλος, αυτό που πήραμε ήταν η απαξιώση. Τίποτα παραπάνω...

Χαρακτηριστικά " προς ενημερωση σας το οτι εχει να κανει με οινοπνευματοξυδοκατασταση μαλλον τελικα πως ειναι μυθος..." σαν να μας λες δηλαδή ότι λέμε ιστορίες ή μύθους, αλλα δε πειράζει, πάνε απο το μαγαζάκι και κάνε την δουλειά σου.

Μα έτσι κι αλλιώς αυτές είναι λύσεις απελπισίας.Κανείς δεν υποσχέθηκε νεκρανάσταση. Στην αντίθετη περίπτωση πας και τ'ακουμπάς στο service και σου αλλάζουν πλακέτα(που τις περισσότερες φορές δε συμφέρει)ή αγοράζεις καινούργιο.Μη τα παίρνεις ρε συ ,απλά απογοητεύθηκε το παιδί.

Link to comment
Share on other sites

Με το παραπάνω που είπα, είναι κρίμα που κάποια άτομα ασχοληθήκαν όσο μπορούσαν με το πρόβλημα και στο τέλος, αυτό που πήραμε ήταν η απαξιώση. Τίποτα παραπάνω...

Χαρακτηριστικά " προς ενημερωση σας το οτι εχει να κανει με οινοπνευματοξυδοκατασταση μαλλον τελικα πως ειναι μυθος..." σαν να μας λες δηλαδή ότι λέμε ιστορίες ή μύθους, αλλα δε πειράζει, πάνε απο το μαγαζάκι και κάνε την δουλειά σου.

Κοιτα δεν θελω παρεξηγησεις ...ηρθα και ανοιξα ενα thread απλα για να παρω καποιες ιδεες δεν θελω κανενα να παρεξηγηθει για το παραπανω post !!! Δεν ενοουσα οτι ολα αυτα που ειπατε πανε αδικα ουτε οτι ειναι ψευτικα (η οτι δεν ησχυουν) ετσι κιαλιος ειπα οτι φιλος μου το εχει πετυχει !

Απλα ηταν τροπος του λεγην! Μην παιρνεις τα πραγματα της μετρητης.......

Μιλαω για την συγκεκριμενη περιπτοση και οχι γενικα , δεν πετυχε και ισως μονο εαν το δει τελικα καποιος ειδικος να σωθει δεν χρειαζεται να ανεβαζουμε τα αιματα για τετοιους λογους....

Link to comment
Share on other sites

Μα έτσι κι αλλιώς αυτές είναι λύσεις απελπισίας.Κανείς δεν υποσχέθηκε νεκρανάσταση. Στην αντίθετη περίπτωση πας και τ'ακουμπάς στο service και σου αλλάζουν πλακέτα(που τις περισσότερες φορές δε συμφέρει)ή αγοράζεις καινούργιο.Μη τα παίρνεις ρε συ ,απλά απογοητεύθηκε το παιδί.

Ακριβος φιλε μου ... δεν χρειαζονται νευρα...τα φορουμ ειναι για ενημερωση και συζητηση...

Link to comment
Share on other sites

Μα συζήτηση κάνουμε φίλε μου και ενημέρωση κάνουμε, αλλα μας άδειασες με το τελευταίο.

Όπως και να έχει, μπορεί εμείς να μην γνωρίζουμε και μπορεί ο ειδικός που θα πας απο Σαββάτο-Δευτέρα να σε βοηθήσει...

(αν και ο Noodle νομίζω ότι είπε ότι επισκευάζει κινητά, αλλα μάλλον δεν είναι αρκετά ειδικός για αυτήν την περίπτωση...

:rofl:)

Link to comment
Share on other sites

Μα συζήτηση κάνουμε φίλε μου και ενημέρωση κάνουμε, αλλα μας άδειασες με το τελευταίο.

Όπως και να έχει, μπορεί εμείς να μην γνωρίζουμε και μπορεί ο ειδικός που θα πας απο Σαββάτο-Δευτέρα να σε βοηθήσει...

(αν και ο Noodle νομίζω ότι είπε ότι επισκευάζει κινητά, αλλα μάλλον δεν είναι αρκετά ειδικός για αυτήν την περίπτωση...

:rofl:)

Οτι και εαν λες δεν νομιζω να χρειαζεται να το παιρνεις ετσι , οπως λες και ο ΙΔΙΟΣ ο noodle που ειναι ειδικος ειπε οτι μπορω να κανω δοκιμη με τα απλα υλικα αλλα για περετερω ελλεγχο χρειαζομαι ειδικα μηχανηματα! Εγινε η δοκιμη λοιπον !!Ευχαριστησα οποτε μου μενει τελευταια ευκαιρια σε μαγαζακι !!! Σιγα το πραμα...Αν το παιρνεις ετσι τοτε τι να σου πω ρε μαν...:triniti:

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει το μύθος ακούστηκε λίγο απόλυτο αλλά επάνω στην απελπισία του ίσως δεν εκφράστηκε σωστά.Έτσι κι αλλιώς από απόσταση τι να δεις και τι να πεις.Το συμπέρασμα είναι ότι τα παραπάνω κάποιες φορές θα δουλέψουν κάποιες όχι.

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει το μύθος ακούστηκε λίγο απόλυτο αλλά επάνω στην απελπισία του ίσως δεν εκφράστηκε σωστά.Έτσι κι αλλιώς από απόσταση τι να δεις και τι να πεις.Το συμπέρασμα είναι ότι τα παραπάνω κάποιες φορές θα δουλέψουν κάποιες όχι.

Σωστος για αλλη μια φορα αυτο ειναι το νοημα... Αυτα μπορει να δουλεψουν η οχι ... μπορει οντως να ακουστικε καπως το μυθος αλλα οχι για να γινει θεμα...:magic:

Link to comment
Share on other sites

Μα συζήτηση κάνουμε φίλε μου και ενημέρωση κάνουμε, αλλα μας άδειασες με το τελευταίο.

Όπως και να έχει, μπορεί εμείς να μην γνωρίζουμε και μπορεί ο ειδικός που θα πας απο Σαββάτο-Δευτέρα να σε βοηθήσει...

(αν και ο Noodle νομίζω ότι είπε ότι επισκευάζει κινητά, αλλα μάλλον δεν είναι αρκετά ειδικός για αυτήν την περίπτωση...

:rofl:)

Φερτο σε μένα να σου πω αν γίνεται ή φερτo να το πάω στο μαγαζί που δούλευα να σκάσει και το 30άρη κρίση έχουμε :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.