Jump to content



Q6600 + P5P43TD PRO + 9600GT


Recommended Posts

Πωλούνται τα παρακάτω:

1. Επεξεργαστής Intel Core2Quad Q6600 (Rev. G0) --> 80 ευρώ

cpu-6564.png

2. Μητρική Asus P5P43TD PRO (+ backplate) --> 30 ευρώ

mobo-6566.png

3.Κάρτα γραφικών Albatron GeForce 9600GT (512MB) --> 30 ευρώ

gpu-6565.png

Ανταλλαγές μ' ενδιαφέρουν μόνο για κάτι σχετικό με Phenom 955-965 + mobo + όποια χρηματική διαφορά προκύψει. Για την GPU μ' ενδιαφέρει κάτι σε 4870-4890.

ΠΡΟΣΟΧΗ

Αν κάποιος τα πάρει πακέτο, τα δίνω στα 120 ευρώ.

Ο επεξεργαστής δίνεται άνευ ψύκτρας (υπάρχει η δική του αλλά έχει ένα σπασμένο πλαστικό ποδαράκι αν την θέλετε).

Στην μητρική έχει γίνει μια τροποίηση, όπου τοποθετήθηκε ανεμιστηράκι 40mm στην ψύκτρα του chipset για καλύτερα αποτελέσματα. Ίσως βάλω φωτό κάποια στιγμή.

Πρέπει να βρεθούν αγοραστές για όλα τα κομμάτια για να ολοκληρωθεί η αγοραπωλησία.

Προτεραιότητα σε συναλλαγές εντός Αθηνών. Για αποστολές επαρχία, τα έξοδα βαρύνουν τον αγοραστή.

Μην αρχίσετε τα pm. Αν κάτι θέλετε, ρωτήστε το πρώτα εδώ. Θα τηρηθούν αυστηρά οι όροι του site.

Link to comment
Share on other sites

Με ενδιαφέρει ο επεξεργαστής κατά 99% (έχω μητρική και ψύκτρα και ψάχνω μνήμες, αν δεν βρω πιθανότατα να πάρω και τη μητρική σου και να βαλω ddr3)

Ερωτήσεις:

1.Τον επεξεργαστη τον είχες μόνιμα overclocked - (για πόσο διάστημα)

2.Είμαι από αθήνα. Σε ποια περιοχή είσαι;

Link to comment
Share on other sites

Ενδιαφερομαι για τη μητρικη. Κι εγω απο Αθηνα. Aν μπορεις βαλε καμια φωτογραφια με την αλλαγη που εχεις κανει. Ειναι θορυβωδες το ανεμηστηρακι που εχεις βαλει; Με την παλια ψυκτρα ειχε κανενα προβλημα;

Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη που ξέχασα να το αναφέρω, Μαρούσι είμαι οπότε συνάντηση στον σταθμό του ΗΣΑΠ.

@pmakr: Ο επεξεργαστής δουλεύει στα 9x333 αντί για τα 9x266 εδώ και ενάμιση περίπου χρόνο για να τρέχει στην ίδια ταχύτητα με τις DDR3 μνήμες (στην 775 πλατφόρμα είναι σημαντικό να τρέχουν μαζί CPU & μνήμη). Στο συγκεκριμένο screenshot τρέχει και κάποιο άλλο πρόγραμμα γιατί αλλιώς θα είχε ενεργοποιηθεί το ΕIST.

Link to comment
Share on other sites

εμένα με ενδιαφέρουν ολα.. είμαι επαρχία και τα μεταφορικά δικά μου με ΕΛΤΑ... στείλε μου ενα πμ με κιν να σε πάρω αύριο γιατι σήμερα εχω τρεχάματα... ΟΠ με πρόλαβε ο φίλος.. αν δεν καθίσει τα θελω εγω ειναι ανάγκη.. :p

Link to comment
Share on other sites

@metalmike: έχω απαντήσει. Σε κάθε περίπτωση έχεις προτεραιότητα

@Alexisferos: αύριο θα ξεκαθαρίσει η κατάσταση

Το πρωί θα σηκώσω μια φωτό με την μετατροπή στην ψύκτρα για να ξέρετε ακριβώς τι έχω κάνει. Επίσης, επειδή πρέπει να λειτουργήσει άμεσα ο Η/Υ, θα κάνετε υπομονή μέχρι την Κυριακή-Δευτέρα πριν παραδωθούν τα πράγματα αφού αν δεν βρω σε μεταχειρισμένα αυτά που θέλω θα τα πάρω καινούργια.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.