Jump to content



Αλλαγή κεφαλής εκτυπωτή or what?


neuromancer

Recommended Posts

Απ'όσο θυμάμαι οι κεφαλές στα HP είναι ενσωματωμένες στα μελανοδοχεία. Αλλάζεις μελάνι και έχεις και νέα κεφαλή! Γι αυτό άλλωστε είναι και πιο ακριβές. Οπότε το πρόβλημα πρακτικά δεν υφίσταται.

nope!! officejet 6500 ;)

Link to comment
Share on other sites

Φιλε neuromancer κι εγω εναν mp600 εχω και καθεται εδω και 7 μηνες,εχω κανει τα παντα μεχρι και καθαρισμο σε τεχνικο την εκανα την κεφαλη,απλα τωρα πρεπει να το παρω αποφαση να αγορασω νεα κεφαλη,γιατι στα ανιτστοιχα λεφτα (60 περιπου με μεταφορικα) τετοια χαρακτηριστικα δεν βρισκω σε καινουριο!

Link to comment
Share on other sites

Χτές ήρθαν τα ζουμιά για καθαρισμό από Αγγλία. Πάω να ανάψω τον εκτυπωρή, ανάβει στιγμιαία το λαμπάκι του πίνακα και μέχρι να ανοιγοκλίσω τα μάτια ...σβήνει! Stoned dead (forever). Κοιτάω καλώδια κτλ ..τίποτα. Απλά δεν ανάβει καθόλου. Έβγαλα το τροφοδοτικό του (είναι αποσπώμενο) και το κοίταξα με δοκιμαστικό κατσαβίδι, φαίνεται να δίνει ρεύμα.

Καμια ιδέα? Να τον στείλω για service ή να το πάρω απόφαση.... όχι τίποτα άλλο, πάνε 20 ευρώ χαμένα στα καθαριστικά και δύο μελάνια σφραγισμένα στο ντουλάπι.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.