Jump to content



Πωλείται σκληρός Maxtor 300GB


Eaglaras

Recommended Posts

Πωλείται ο σκληρός Maxtor 6B300S0. Εχει χρησιμοποιηθεί ελάχιστα.

Τιμή 20 ευρώ

Να υπενθυμίσω ότι οι τιμές των σκληρών έχουν ανέβει 50% λόγω πλημμύρας στην ταιλάδνη. Ο εν λόγω δίσκος αποτελεί καλή προσφορά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν νομίζεις οτι είσαι λίγο ακριβός, ιδίως όταν αναφέρεσαι σε ένα σκληρό δίσκο 5 περίπου ετών (μιας και τότε ενσωματώθηκε η Maxtor στην Seagate ) ?

Με μία γρήγορη ματιά σε μηχανές αναζήτησης θα βρείς ακόμα αρκετά μαγαζιά στην ελλάδα που πουλάνε τα 500GB φτηνότερα.

Link to comment
Share on other sites

http://www.skroutz.gr/c/88/esoterikoi-sklhroi-diskoi.html?keyphrase=320gb

Δημόσιες συστάσεις έγιναν, παρακαλώ να μην το συνεχίσουμε άλλο. Οι πιθανοί αγοραστές μπορούν να διαβάσουν και να κρίνουν.

Link to comment
Share on other sites

οκ ρε παιδιά πάω πάσο.. μονο στο πλαίσιο μπήκα και είδα τιμές και μου φάνηκαν πολύ ψηλές. Αν δεν με πιστευετε μπειτε τωρα να δειτε τιμες στο πλαισιο θα παθετε σοκ. με 70 ξεκινάει ο 160GB. έχω κάνει αρκετές πωλήσεις στο thelab και δεν νομίζω να έριξα ποτε κανέναν οπότε μην αρχίζετε τις γρήγορες :p

νέα τιμή 20 ευρώ

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.