Jump to content



Πωλούνται 2TB USB3 Samsung M3 & 1ΤΒ HDD USB2


sdim

Recommended Posts

Περιγραφή:

Πωλούνται σφραγισμένοι δίσκοι Samsung Μ3 2ΤΒ USB3 και 1ΤΒ.

Το link για τα μοντέλα 2TB USB 3 είναι εδώ, πατήστε για να δείτε τις προδιαγραφές.

External | SAMSUNG Hard Disk Drive

Οι δίσκοι 2ΤΒ έχουν στην αγορά >180€ (όπου υπάρχει χαμηλότερη τιμή δεν υπάρχει διαθεσιμότητα, όταν υπάρξει διαθεσιμότητα θα έχουν πάνω από 190€), τους δίνω 150€ τον ένα +5€ αντικαταβολή (δωρεάν αποστολή με κτελ ή ΕΛΤΑ για πληρωμή με paypal ή κατάθεση σε λογαριασμό). Αν πάρτε πάνω από 1 θα σας κοστίσουν 140€ έκαστος και τα μεταφορικά δώρο.

Για τους 1ΤΒ αν ενδιαφέρεστε στείλτε μου pm, να δω αν υπάρχει κανένας.

Αν είστε στην Πάτρα μπορούμε να κανονίσουμε και συνάντηση.

Αν ποτέ χαλάσει κάποιος δίσκος η samsung δίνει εγγύηση 3 χρόνια (αχρείαστη να'ναι), συμπληρώνεις την φόρμα για RMA Warranty | SAMSUNG Hard Disk Drive και σου τον αντικαθιστά η Samsung.

H εγγύηση ισχύει μέχρι τον Σεπτέμβριο του 2014.

attachment.php?attachmentid=46673&stc=1&d=1320608333

post-11716-1416075605,0382_thumb.jpg

Link to comment
Share on other sites

Οι δίσκοι είναι σφραγισμένοι οπότε δεν λείπει τίποτα από την συσκευασία.

Τα περιεχόμενα της συσκευασίας σύμφωνα με τον κατασκευαστή είναι:

http://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201105/20110512105643429/M3_Station_Series_User_Manual_EN_Rev00_110421.pdf

1 Καλώδιο USB

1 τροφοδοτικό

1 δίσκος 2ΤΒ

1 εγχειρίδιο χρήσης.

Η εγγύηση είναι μέχρι τον Σεπτέμβριο του 2014. Δεν χρειάζεται η απόδειξη για την εγγύηση, η εγγύηση ισχύει με επαλήθευση του serial number στο site της samsung αν χρειαστεί. Αν δεν ξέρετε Αγγλικά για να συμπληρώσετε την φόρμα του RMA είτε σας βοηθάω να την συμπληρώσετε είτε μου φέρνετε τον δίσκο και αναλαμβάνω την διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

η διαδικασια του RMA στον κατασκευαστη περιλαμβανει κοστος αποστολης απο τον απσοτολεα,οποτε η αποδειξη χρειαζεται.

απο την στιγμη που δεν παρεχεται αποδειξη,εγω αποσυρω το ενδιαφερον μου

Link to comment
Share on other sites

Το κόστος αποστολής όντως υπάρχει αλλά και πάλι θα είσαι κερδισμένος λόγω της τιμής. 192€ κοστίζει αυτή την στιγμή καινούργιος ο συγκεκριμένος δίσκος.

Η απόδειξη δεν χρειάζεται, δεν είχα ποτέ πρόβλημα με samsung αλλά όποτε έκανα rma σε δίσκο το μόνο που ζήταγαν ήταν το serial number.

Link to comment
Share on other sites

σεβαστη η αποψη σου,αλλα για ννα στειλεις εναν εξωτερικο δισκο 3.5" για RMA , τα μεταφορικα θα ειναι τουλαχιστον ενα 20ρικο (για να μην πω και παραπανω) λογω ογκου κυριως,οποτε τα 30 που γλυτωνεις σημερα θα τα χασεις σιγουρα κατα την αντικαταασταση.

η απαντηση δινεται καλοπροεραιτα και πιο πολυ για να ειναι ενημεροι για το κοστος του RMA οσοι ενδνιαφερονται

επισης μια απορεια

σε αλλη σου αγγελεια αναφερεις πως δεν εισαι εμπορος,αλλα σε αυτην την αγγελεια μιλας για σφραγισμενΑ κομματια και για διαθεσιμοτητα στους δισκους του ενος τερα

οι δισκοι ειναι αγορασμενοι Σεπτεμβριο του 2010 (με βαση την ληξη της εγγυησης που παραθετεις) ...

Link to comment
Share on other sites

Τους δίσκους 1ΤΒ τους δίνει ένας φίλος και μου είπε να το προσθέσω στην αγγελία μου.

Αν κάποιος ενδιαφέρεται θα επικοινωνήσω μαζί του μήπως τους έχει πουλήσει ήδη.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.