Jump to content



Επιλογή κάρτας γραφικών...


BilloukosGR

Recommended Posts

Ε αφου δεν παιζεις πολλα παιχνιδια μπορεις να παρεις και πιο φθηνη καρτα

To ότι παίζω λίγα παιχνίδια δε σημαίνει ότι δεν παίζω βαριά παιχνίδια.

Ντάξει κάπως πρέπει να συμβιβαστώ. Προτιμώ τις ευκολίες της nvidia παρά την extra μνήμη.

Σας ευχαριστώ πολύ όλους. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Και εγω ειχα ακριβώς το ιδιο δίλημμα αλλά τελικά κατέληξα στην 6970 γιατί παίζω παιχνίδια σε καινούργιο μόνιτορ samsung με σύνδεση display port που υποστηρίζει 120hz στα παιχνίδια (άλλο πράγμα, η κίνηση απαλή σαν βούτυρο). Η nvidia δεν εχει display port συνδεσιμότητα οπότε αν σκοπεύεις να κανεις αναβάθμιση στο monitor σαν την δικιά μου τότε μείνε με ΑΤΙ

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Κανω λιγο revive το θεμα:

Σκοπευω και εγω να παρω μια vga.

1920χ1200 αναλυση

Παιχνιδια παιζω σχεδον τα παντα.Βαρια κατα κυριο λογο.Επειδη θα περιμενω 7970 / 780 κτλ λεω να μεινω για κανενα 6μηνο με αυτη που θα παρω και μετα να την βαλω αυτη στου σαλονιου που εχω πιο ανισχυρη καρτα την οποια θα πουλησω τοτε.Αυτη τη στιγμη πουλαω την 6990 που εχω και θα μεινω χωρις...

Link to comment
Share on other sites

Κανω λιγο revive το θεμα:

Σκοπευω και εγω να παρω μια vga.

1920χ1200 αναλυση

Παιχνιδια παιζω σχεδον τα παντα.Βαρια κατα κυριο λογο.Επειδη θα περιμενω 7970 / 780 κτλ λεω να μεινω για κανενα 6μηνο με αυτη που θα παρω και μετα να την βαλω αυτη στου σαλονιου που εχω πιο ανισχυρη καρτα την οποια θα πουλησω τοτε.Αυτη τη στιγμη πουλαω την 6990 που εχω και θα μεινω χωρις...

6950 2GB unlocked!

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομουν το εξης.Μηπως επαιρνα καμια 560τι η 570 και την εβαζα μετα στο htpc που εχει και 3d TV για το stereoscopic η δεν εχει νοημα?Το εχει δουλεψει κανεις να μας πει αν λειτουργει?

Link to comment
Share on other sites

Σκεφτομουν το εξης.Μηπως επαιρνα καμια 560τι η 570 και την εβαζα μετα στο htpc που εχει και 3d TV για το stereoscopic η δεν εχει νοημα?Το εχει δουλεψει κανεις να μας πει αν λειτουργει?

Καλο ειναι να κανεις εναν ελεγχο και στη συμβατοτητα της 3D TV που εχεις με το 3D TV Play της nvidia.

Link to comment
Share on other sites

Αφου δεν την υποστηριζει επισημα στο site η nvidia δεν μπορεις να εισαι σιγουρος για το αποτελεσμα εκτος αν το εχει δοκιμασει καποιος αλλος σε μη υποστηριζομενη 3D TV.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.