Jump to content



20" HP LP2065 1600x1200


elk

Recommended Posts

Γεια σε όλους!!

Υπάρχουν 5 διαθέσιμα κομμάτια προς 60 ευρώ έκαστο.. σε περίπτωση αγοράς παραπάνω από ενός θα υπάρξει μία μικρή έκπτωση.

Η χρήση τους ήταν σε eyefinity 5x1 portrait (6000χ1200) και είναι σε άψογη κατάσταση...

Ο λόγος πώλησης είναι αναβάθμιση σε 5 24άρες.

Ευχαριστώ!:)

Link to comment
Share on other sites

Οικονομική κρίση σου λέει μετά :p

Καλοπούλητες!

συμβάλλω στην καταπολέμηση της πουλώντας και αγοράζοντας, έλα σιγά σιγά να κινηθεί το χρήμαγιατί σε λίγο το μόνο που θα κινείται θα είναι τα π@π@ρι@ μας...:magic::shout::tomato:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Γεια σε όλους έχω διαθέσιμες 4 από τις ίδιες οθόνες τις οποίες είχα πάρει για την δουλειά μου αλλά τελικά δεν θα χρησιμοποιήσω είναι το ίδιο μοντέλο της HP LP2065 και δίνονται προς 60 ευρώ το κομμάτι, η αποστολή γίνεται με κτελ και προηγείται κατάθεση σε λογαριασμό μου, η αποστολή τους με κουριερ δεν είναι ιδιαίτερα συμφέρουσα αφού το βάρος τους είναι αρκετό λόγω νταμαρίσιας βάσης με pivot και άλλα πολλά κουνήματα και κόλπα...

:)

Οι οθόνες θα είναι διαθέσιμες σε 10 μέρες περίπου...

Ευχαριστώ:clap:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.