Jump to content



Νεα Καφετιερα


Servo1980

Recommended Posts

Πάντως και εγώ την picollo της dolce gusto έχω, που αντικειμενικά έχει πολύ καλή τιμή, συν του ότι σου δίνει τη δυνατότητα παρασκευή ζεστών και κρύων καφέδων. όσο για την τιμή που έχουν οι κάψουλες της κυμαίνονται και αυτές στα ίδια επίπεδα, γύρω στα 4μισό ευρώ. εγω την έχω καταευχαριστηθεί!

Οταν λες κρυο τι εννοεις ? Κρυο οπως ειναι το νερο στο ψυγειο? η χλιαρο ?

Link to comment
Share on other sites

Οποίος φτιάχνει τσάι με την μηχανή του καφέ, απλά δεν ξέρει να πίνει τσάι.

Η θερμοκρασία του νερού της μηχανής είναι απαγορευτική για τα φύλα του τσαγιού

Link to comment
Share on other sites

hello ProPitsiriko$. sorry που άργησα να απαντήσω αλλά ήμουν εκτός γενικά. όταν λέω κρύο εννοώ παγωμένο, ξέρω γώ...χλιαρό σε καμία περίπτωση..βέβαια εξαρτάται και από το τι θεωρεί κρυο ο καθένας. για τα δικά μου γούστα είναι μια χαρά παντως. καλημέρες. sorry που ρωτάω κιόλας ..αλλά τα "μποτάκια" τι είναι;

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...

Καλησπέρα, σκέφτομαι να αγοράσω (ίσος από αγγελία, την βρήκα 45 ευρώ) ΛΙΝΚ την εσπρεσιέρα του τίτλου

Απλός θέλω να ακούσω αν έχετε γνώμες για το σύστημα Nespresso, από τα λίγα που είδα φαίνεται καλό, αν και δεν θα αγοράζω (αν τελικά το πάρω) κάψουλες, αλλά θα τις ξανά γεμίζω με espresso illy (πολύ καλή λύση μου φαίνεται..)

Εσείς τι λέτε ;;; Η Nespresso κάνει καλό καφέ ;;;

Πάντως φαίνεται πολύ εύκολο, [ame=http://www.youtube.com/watch?v=efjFS73AC2I]ΛΙΝΚ[/ame]

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Καλησπερα και χρονια πολλα

Εχεις κανεις ιδεα απο μηχανη μεχρι 300 ευρω για αλεσμενο καφε στο σπιτι?

ως ωρας μου εχουν συστησει την ascaso basic.

την εχω βρει στο barista.gr που ειναι ο αντιπροσωπος της ascaso στην Ελλαδα.

αξιζει τα λεφτα της?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.