Jump to content



Update!!! Maximus Formula,q9650, 4870x2, ocz 2x2gb (9200), Thermaltake 1500w, Stacker


AlexanderK

Recommended Posts

Πωλούνται τα κάτωθι.

Βάζω ενδεικτικές τιμές αν και θα προτιμούσα να φύγουν όλα μαζί πακέτο.

Αν κάποια τιμή είναι υπερβολίκη πείτε μου να τα βρούμε.

Asus Maximus Formula. (Περασμένο το τελευταίο bios απο Rampage Formula.Δούλευε πάντα σε νερό. Mosfets, nb, sb.Με πολύ χαμηλές θερμοκρασίες.) (Τιμή 120 €)

Intel q9650 Δούλευε 24/7 4.150 mhz 1.37 vcore πάντα σε νερό. Η ψύχτρα του είναι ανέπαφη. (Μάλλον έχει ακόμα εγγύηση)(Τιμή 200€)

Sapphire 4870x2. Δούλεψε 10 μέρες με τον ανεμιστήρα και μετά μπήκε σε μπλοκ ek.Πολύ δροσερή με το νερό. Τιμή 120€ - 140€ με το μπλοκ.

Asus 4850 (μόνο η καρτα) Τιμή 50€

Ocz 2x2gb 9200 Εϊναι αυτές. OCZ DDR2 PC2-9200 Flex II 4GB Series *EOL - OCZ Τιμή 100€.

Thermaltake toughpower 1500w Τιμή 150€.

Coolermaster Stacker STC-101 σε Μαύρο χρώμα. (Έχει υποστεί μοντα στο πάτο για ενα 3πλο ψυγείο.) Τιμή 100€.

Να τονίσω ότι υπάρχει περίπτωση ακυρωθεί η αγγελία διότι το σύστημα βρίσκεται ακόμα σε λειτουργία.

Υπάρχουν σε όλα τα κουτιά με πλήρη παρελκόμενα. Μόνο η 4850 δεν έχει παρελκόμενα.

Πακέτο 750 €.

Θα προτιμούσα απο Αθήνα.

Να τονίσω ότι υπάρχει περίπτωση η αγγελία να ακυρωθεί η κάποια κομμάτια να κρατηθούν διότι βρίσκεται ακόμα σε λειτουργία.

Link to comment
Share on other sites

file signomi kiolas alla cpu kai m/b oi times einai treles

kai mias kai gnorizeis ta pragmata ...me tis times pou poulas agorazei kapoios simera toulaxiston 3plasias apodoseis cpu kai m/b a kai oi mnime to idio 4 gb ddr3 exoun 40 kainourgies !!

αν δεις φιλε μου γραφω οτι αν μια τιμη ειναι υπερβολικη θα τα βρουμε.ας δηλωσει καποιος ενδιαφερον και τα βρισκουμε.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε nikos1965, άλλαξε το post σου στα Ελληνικά, γιατί σύμφωνα με τους κανόνες του φόρουμ, απαγορεύονται τα greeklish...αμαρτία να φας warning...φιλικά πάντα...

οι κανονισμοί ειναι κανονισμοί..... ουτε φιλικά ούτε ξεφιλικα:T:

θελω να τα βρω και εγω αλλα οι τιμες ξεκηνανε απο τον θεο φιλε μου AlexanderK.

Παρτο απο την αρχη και αλλαζεις και τις τιμες φιλε AlexanderK .

Αλλωστε το γραφει οτι μπορει και να μην πουληθει γιατι δουλευει ακομα το συστημα...δηλαδη ποτε θα πουληθει οταν παψει να δουλευει το συστημα?

Link to comment
Share on other sites

Οι τιμές θα πέσουν.Το λέω ότι είναι συζητήσιμες.Αν βρεθούν αγοραστές για όλα θα λύθει το σύστημα.

Υπάρχει σε όλα υδρόψυξη. Δεν θα το χαλάσω για ένα εξάρτημα και να μου μείνουν τα άλλα.Θέλει αρκετή δουλεία.

Μην κάθεστε τώρα και σχολιάζετε τις τιμές. Το θέλετε?Πείτε μου και θα τα βρούμε.

Link to comment
Share on other sites

Μήπως να τα δώσω και τσάμπα να είναι καποιοι ευχαριστημένοι?

Ο επεξεργαστης στο skroutz ξεκινάει από 301 έως 330.Σκέφτομαι να τον δώσω 170 περίπου.

Η κάρτα γραφικών δεν υπάρχει στο skroutz αλλά πιστεύω 120€ είναι καλή τιμή.

Εσείς πόσο θα τα δίνατε?

Προτίνετε τιμές να το συζητήσουμε.

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου με ολο το θαρρος και τελειως καλοπροεραιτα με 420 ευρω που ζητας για cpu+mobo+ram περνεις αυτα

Gigabyte MB Z68A-D3H-B3 (s 1155 , DDR3 , Z68) - Μητρικές - plaisio.gr

Intel Core i5 2500K(s1155, 3,30GHz, 6MB) - Επεξεργαστές - plaisio.gr

Corsair Cerulean Blue Vengeance 4GB DDR3-1600 Dimm - Μνήμες - plaisio.gr

κοστος 356 ευρω, ολοκαινουργια με full εγγυηση, πολυ καλυτερο σαν μηχανημα και σε επιδοσεις αλλα και σε αναβαθμισιμοτητα και σου μενουν και 64 ευρω για οτι αλλο θελεις!

Link to comment
Share on other sites

Η τιμή είναι όντως ανεβασμένη συγκριτικά με τις ανάλογες τιμές σήμερα. Επεξεργαστές παρόμοιας κλάσης απόσο έχω δεί στις αγγελίες κυμαίνονται στα 120-150 max

Εάν υπάρχει προθυμία να κατέβει η τιμή κοντά στα 140 ευρώ το κλείνουμε.

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.