Jump to content



xestock!!!


redbighunter

Recommended Posts

  • Replies 44
  • Created
  • Last Reply
Καλησπερα χρονια πολλα ενδιαφερομαι για το 5) υπαρχει ακομα?

ναι φιλε μου υπαρχει αλλα για την ωρα ειναι καπαρωμενο σε παλικαρι εκτος φορουμ!

Ενδιαφερομαι για τον I7-920

το pm σου φιλε μου απαντηθηκε!

Εάν δεν κάτσει με τον ντέμι σειρα εγώ για τον Ι7 (1)

ενταξει φιλε μου!

χρονια πολλα σε ολους!

Link to comment
Share on other sites

Δηλώνω ενδιαφέρον για τα 2 waterblock για hd5970. Μπορείς να μου τα κρατήσεις μέχρι πρώτοχρονια φίλε μου;;;;;

φιλε μου μαλλον η μια 5970 με ενα μπλοκακι εχει κλεισει εκτος φορουμ! θα σε ενημερωσω για οποια αλλαγη!

Link to comment
Share on other sites

Αν δεν υπαρξει ενδιαφερόμενος φιλε μου με ενδιαφέρουν και τα 2 Waterblock να μπούνε τα τερατακια μου στο νερό

φιλε μου τα τερατακια σου ειναι οι 5850 που βλεπω στην υπογραφη σου? αν ναι τοτε σου ξαναλεω οτι τα μπλοκακια ειναι μονο για 5970, δλδ για τις διπυρηνες!

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου τα τερατακια σου ειναι οι 5850 που βλεπω στην υπογραφη σου? αν ναι τοτε σου ξαναλεω οτι τα μπλοκακια ειναι μονο για 5970, δλδ για τις διπυρηνες!

Οχι φίλε μου. Η υπογραφή μου είναι παλια.....Εχω 2 χ saphire 5970 που θέλω να βαλω στο νερακι... Ξέρει μηπως κανεις αν θα δουλευει κομπλε το crossfireX στη Gigabyte p67 UD7 ?

Συγνώμη για το offtopic και καλη χρονιά σε όλους.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.