Jump to content



Χριστουγεννιάτικες προσφορές - Δείτε!


Futuristic

Recommended Posts

Πωλούνται τα παρακάτω λόγω ανάγκης των χρημάτων:

1. Canon Powershot S90 ενός χρόνου σχεδόν, με εγγύηση 1 έτος ακόμη, σαν καινούρια, ελάχιστη χρήση. Τραβάει RAW, έχει αισθητήρα 1/1.7", Φακός f:2.0.

Canon PowerShot S90 Review: 1. Introduction: Digital Photography Review

Αγορασμένη 400 ευρώ, δίνεται 220.

2. LCD TOP GUN πιστολι για PC XBOX PS3

Πωλούνται δύο "LCD TOP GUN 2" που μου καναν δώρο πέρσι τα Χριστούγεννα. Σε άριστη κατάσταση, με τα κουτιά απόδειξη αγοράς. Πλήρως συμβατό με XBOX, PC, PS3, MAME κτλ.

Μαζί δίνω και DVD με Ligthgun pc games.

http://www.ebw.gr/el-GR/Product/5102/EMS-TOP-GUN-2-%CE%A0%CE%B9%CF%83%CF%84%CF%8C%CE%BB%CE%B9-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-%CF%8C%CE%BB%CE%B5%CF%82-%CF%84%CE%B9%CF%82-%CE%BF%CE%B8%CF%8C%CE%BD%CE%B5%CF%82-Plasma-LCD-TFT-Projectors-CRT-%CE%B3%CE%B9%CE%B1-PS3-PS2-Xbox-%CE%A7%CE%92%CE%BF-c

Τιμή 52€ και τα 2.

3. Κάρτα γραφικών PNY GeForce GT210 512MB PCI-e με D-SUB, DVI και HDMI στα 23€

4. 2 Χ 512 DDR (twinmos αν θυμάμαι καλά) pc3200 στα 25 ευρώ.

Χωρίς παζάρια για να μην κουραζόμαστε άδικα :)

Ευχαριστώ και χρόνια πολλά.

Link to comment
Share on other sites

1. Canon Powershot S90 ενός χρόνου σχεδόν, με εγγύηση 1 έτος ακόμη, σαν καινούρια, ελάχιστη χρήση. Τραβάει RAW, έχει αισθητήρα 1/1.7", Φακός f:2.0.

Canon PowerShot S90 Review: 1. Introduction: Digital Photography Review

Αγορασμένη 400 ευρώ, δίνεται 220.

2. LCD TOP GUN πιστολι για PC XBOX PS3

Πωλούνται δύο "LCD TOP GUN 2" που μου καναν δώρο πέρσι τα Χριστούγεννα. Σε άριστη κατάσταση, με τα κουτιά απόδειξη αγοράς. Πλήρως συμβατό με XBOX, PC, PS3, MAME κτλ.

Μαζί δίνω και DVD με Ligthgun pc games.

http://www.ebw.gr/el-GR/Product/5102...%CE%92%CE%BF-c

Τιμή 52€ και τα 2.

3. Κάρτα γραφικών PNY GeForce GT210 512MB PCI-e με D-SUB, DVI και HDMI στα 23€

4. 2 Χ 512 DDR (twinmos αν θυμάμαι καλά) pc3200 στα 25 ευρώ.

Το 1 Έφυγε!

Ευχαριστώ και χρόνια πολλά.

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ:

2. LCD TOP GUN πιστολι για PC XBOX PS3

Πωλούνται δύο "LCD TOP GUN 2" που μου καναν δώρο πέρσι τα Χριστούγεννα. Σε άριστη κατάσταση, με τα κουτιά απόδειξη αγοράς. Πλήρως συμβατό με XBOX, PC, PS3, MAME κτλ.

Μαζί δίνω και DVD με Ligthgun pc games.

EMS TOP GUN 2 - Πιστόλι για όλες τις οθόνες Plasma LCD TFT Projectors CRT για PS3, PS2, Xbox, ΧΒοχ 360 και υπολογιστή PC Easy Buy World

Τιμή: 45 και τα δύο

3. Κάρτα γραφικών PNY GeForce GT210 512MB PCI-e με D-SUB, DVI και HDMI στα 17€

4. 2 Χ 512 DDR (twinmos αν θυμάμαι καλά) pc3200 στα 20 ευρώ.

Ευχαριστώ και χρόνια πολλά.

Link to comment
Share on other sites

ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ:

2. LCD TOP GUN πιστολι για PC XBOX PS3

Πωλούνται δύο "LCD TOP GUN 2" που μου καναν δώρο πέρσι τα Χριστούγεννα. Σε άριστη κατάσταση, με τα κουτιά απόδειξη αγοράς. Πλήρως συμβατό με XBOX, PC, PS3, MAME κτλ.

Μαζί δίνω και DVD με Ligthgun pc games.

EMS TOP GUN 2 - Πιστόλι για όλες τις οθόνες Plasma LCD TFT Projectors CRT για PS3, PS2, Xbox, ΧΒοχ 360 και υπολογιστή PC � Easy Buy World

Τιμή: 45 και τα δύο

3. Κάρτα γραφικών PNY GeForce GT210 512MB PCI-e με D-SUB, DVI και HDMI στα 17€

4. 2 Χ 512 DDR (twinmos αν θυμάμαι καλά) pc3200 στα 20 ευρώ.

Ευχαριστώ και χρόνια πολλά.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ.

Όσοι επικοινωνήσαν και μετά χαθήκαν, η σειρά χάθηκε γιατί έχω μπερδευτεί κι εγώ.

Όποιος ενδιαφέρεται για κάτι ας στείλει. Συνάντηση μετρό Αγ. Αντώνη όποια ώρα θέλετε.

ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ:

1. LCD TOP GUN πιστολι για PC XBOX PS3

Πωλούνται δύο "LCD TOP GUN 2" που μου καναν δώρο πέρσι τα Χριστούγεννα. Σε άριστη κατάσταση, με τα κουτιά απόδειξη αγοράς. Πλήρως συμβατό με XBOX, PC, PS3, MAME κτλ.

Μαζί δίνω και DVD με Ligthgun pc games.

EMS TOP GUN 2 - Πιστόλι για όλες τις οθόνες Plasma LCD TFT Projectors CRT για PS3, PS2, Xbox, ΧΒοχ 360 και υπολογιστή PC Easy Buy World

Τιμή: 40 και τα δύο

2. Κάρτα γραφικών PNY GeForce GT210 512MB PCI-e με D-SUB, DVI και HDMI στα 15€

3. 2 Χ 512 DDR (twinmos αν θυμάμαι καλά) pc3200 στα 15 ευρώ.

Ευχαριστώ και χρόνια πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Hidden

ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΤΕΛΙΚΕΣ ΟΠΟΙΟΣ ΠΡΟΛΑΒΕΙ.

Όσοι επικοινωνήσαν και μετά χαθήκαν, η σειρά χάθηκε γιατί έχω μπερδευτεί κι εγώ.

Όποιος ενδιαφέρεται για κάτι ας στείλει. Συνάντηση μετρό Αγ. Αντώνη όποια ώρα θέλετε.

ΝΕΕΣ ΤΙΜΕΣ ΝΑ ΦΥΓΟΥΝ:

1. LCD TOP GUN πιστολι για PC XBOX PS3

Πωλούνται δύο "LCD TOP GUN 2" που μου καναν δώρο πέρσι τα Χριστούγεννα. Σε άριστη κατάσταση, με τα κουτιά απόδειξη αγοράς. Πλήρως συμβατό με XBOX, PC, PS3, MAME κτλ.

Μαζί δίνω και DVD με Ligthgun pc games.

EMS TOP GUN 2 - Πιστόλι για όλες τις οθόνες Plasma LCD TFT Projectors CRT για PS3, PS2, Xbox, ΧΒοχ 360 και υπολογιστή PC � Easy Buy World

Τιμή: 40 και τα δύο

2. Κάρτα γραφικών PNY GeForce GT210 512MB PCI-e με D-SUB, DVI και HDMI στα 15€

3. 2 Χ 512 DDR (twinmos αν θυμάμαι καλά) pc3200 στα 15 ευρώ.

Ευχαριστώ και χρόνια πολλά.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Έμεινε μόνο το ένα μόνο:

LCD TOP GUN πιστολι για PC XBOX PS3

"LCD TOP GUN 2" που μου καναν δώρο πέρσι τα Χριστούγεννα. Σε άριστη κατάσταση, με το κουτι και απόδειξη αγοράς. Πλήρως συμβατό με XBOX, PC, PS3, MAME κτλ.

Μαζί δίνω και DVD με Ligthgun pc games.

EMS TOP GUN 2 - Πιστόλι για όλες τις οθόνες Plasma LCD TFT Projectors CRT για PS3, PS2, Xbox, ΧΒοχ 360 και υπολογιστή PC Easy Buy World

στα 20 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

Έμεινε μόνο το ένα μόνο:

"LCD TOP GUN 2" που μου καναν δώρο πέρσι τα Χριστούγεννα. Σε άριστη κατάσταση, με το κουτι και απόδειξη αγοράς. Πλήρως συμβατό με XBOX, PC, PS3, MAME κτλ.

Μαζί δίνω και DVD με Ligthgun pc games.

EMS TOP GUN 2 - Πιστόλι για όλες τις οθόνες Plasma LCD TFT Projectors CRT για PS3, PS2, Xbox, ΧΒοχ 360 και υπολογιστή PC � Easy Buy World

στα 20 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.