Jump to content



X800 XT με 455ε τελική!!!


GKII

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από ea6gka

μολις πηρα τηλεφωνο και εχει γινει λαθος

Σωστός, ήρθε και το e-mail:

Αγαπητέ κύριε,

Θα θέλαμε να σας ευχαριστήσουμε για την εύστοχη παρατήρηση σας και να σας πληροφορήσουμε ότι η περιγραφή online έχει πλέον διορθωθεί. Πραγματικά η προσφερόμενη κάρτα δεν είναι η XT, όπως εσφαλμένα είχαμε πληροφορηθεί από τον διανομέα των προϊόντων

Με εκτίμηση,

Για το www.e-shop.gr

Link to comment
Share on other sites

Δεν παυεις ομως να πρεπει να δωσεις 200-250 ευρω παραπανω απο την υπαρχουσα καρτα πραγμα που δεν πιστευω οτι μπορω να κανω οπως εκανα παλια με τις μλκιες τις αναβαθμισεις που εχω κανει ... :(

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από icy20

Δεν παυεις ομως να πρεπει να δωσεις 200-250 ευρω παραπανω απο την υπαρχουσα καρτα πραγμα που δεν πιστευω οτι μπορω να κανω οπως εκανα παλια με τις μλκιες τις αναβαθμισεις που εχω κανει ... :(

Για τους AMD λές ? LOL !

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Vagouridis

Γχουχου , ε οχι και η καλυτερη......

Στα online και στις λιανικές τιμές που μπορεί να βρει ο καθένας μας "χωρίς να έχει άκρες" είναι η καλύτερη.

Link to comment
Share on other sites

Μια διευκρινηση για τις τιμες.Μαγαζια οπως το e-shop , infoshop κτλ δλδ online αυτο που ειθιστε να κανουν ειναι να περνουν τις τιμες χονδικης να βαζουν το πολυ μεχρι 3% πανω και να πουλανε , βασιζομενοι οτι τα λειτουργικα τους εξοδα ειναι μικρα και οτι θα πουλησουν κομματια.Αρκετες φορες κλεινουν συμφωνιες του στυλ εαν πουλησω τοσα κομματια τι τιμη θα μου κανεις?Οποτε και βλεπουμε καποια χαμηλη τιμη και μια μικρη καθυστερηση στην παραδοση ωστε να μαζευτει η μαζικη παραγγελια.Απο την αλλη δεν δουλευουν με στοκ.Για την αντιπροσωπεια ειναι διαφορετικα να παρει τηλ ενα μαγαζι και να πει στειλε μου 3 καρτες 67008738 ΧΤ , ειναι πιο χειροπιαστο να πληρωσει και μετρητα , να δειτε εκει πως πεφτουν οι τιμες.Οποτε ειναι λογικο ενα μαγαζι το οποιο εχει μια Α κινηση και μπορει να καλυψει ενα μικρο στοκ σε τετοιες καρτες οχι απλα να εχει καλυτερη τιμη αλλα και να μπορει να χτυπησει και την αγορα , αρκει να το θελειι και ξερω αρκετους που θελουν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.