Jump to content



X800 XT με 455ε τελική!!!


GKII

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από kallileo

τι να πεις ρε Root παρε τηλ. και μιλα.......

Ρε συ, δεν γίνονται αυτά, μόνο αν μπορεί κανένας στην ζούλα να με φτειάξει.... δεν πάω στο κατάστημα να πω "βρήκα την ΧΤ φθηνότερα, δώστε μου πίσω τα λεφτά μου να πάω να την πάρω"......

Link to comment
Share on other sites

ναι δεν γινονται.εκτος βεβαια και αν εισαι γνωστος και καλος πελατης οποτε ισως σου κανουν την χαρη...αλλα δεν νομιζω να σου δωσουν χρηματα,κανα πιστωτικο υπολοιπο ισως....ελαχιστες πιθανοτητες τωρα που το ξανασκεφτομαι

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από naz

ναι δεν γινονται.εκτος βεβαια και αν εισαι γνωστος και καλος πελατης οποτε ισως σου κανουν την χαρη...αλλα δεν νομιζω να σου δωσουν χρηματα,κανα πιστωτικο υπολοιπο ισως....ελαχιστες πιθανοτητες τωρα που το ξανασκεφτομαι

Αναλογως το μαγαζι και τις σχεσεις ειναι αυτα και με το εαν ξερεις καποιον στην αντιπροσωπεια....πονεμενη ιστορια....

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 22:57]

Αγοράστηκε από hac, και είναι της sapphire....

Μέχρι στιγμής έχει δώσει 30851 στο 01 και 13072 στο 03.

Πω πω! Χάλια μαύρα! Δεν ντρέπεσαι με τέτοια score??? :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 23:09]

lOl, αν αυτή τη στιγμή ντρέπομαι για κάτι, είναι για την μαμακία που με δέρνει και τις βιαστικές αγορές, :rolleyes:

Γι' αυτό και γω είπα να πάρω μία 9800pro και να περιμένω να πέσει η τιμή της 6800GT! :devil:

Link to comment
Share on other sites

οι βιαστικες αγορες ομως σπανια ειναι τοσο διακριτες.τωρα ηταν απλα ατυχια,δεν πιστευω να γινεται κατεξακολουθηση διοτι τοτε δεν μιλαμε για ατυχια αλλα για μαζωχισμο.....παντως ολοι νομιζω καα καιρους την εχουμε πατησει με αναλογες καταστασεις....εγω καποτε ειχα δωσει 110.000 χηνες για μια μητρικη asus cusl2 για τον π3 μου....φακ.!

Link to comment
Share on other sites

500 για καρτα ρε παιδια??

r u lol??

εγω εδωσα 700 για upgrade ολο το μηχανιμα!!

κ τωρα που εγραψες τρελα scores,πλακωνεσαι στα games με τεζα αναλυσεις για να πιασει τοπο το 500αρικο?

No offence rootX ,αλλα εχω παθει πλακα με αυτα που βλεπω!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.