Jump to content



Top Quad 775 Set Ανταλλαγή με 6970 ή unlocked 6950


amdnikos

Recommended Posts

Το πρωην μου μηχάνημα που βρίσκεται στην κυριότητα του bro εδώ και καμπόσο καιρό.

Cpu Q9550@ Πάει 4gh με το καλημέρα.

Mobo Gigabyte ep45 extreme. (με εργοστασιακό waterblock για το chipset) Ίσως ο κορυφαίος clocker μαζί με την ud3p σε 775 chipset.

Ram 2x2gb Pny@1066.

Εναλλακτικά πωλούνται ως πακέτο στα 250€

Αποδείξεις αν θυμάμαι καλά υπάρχουν για όλα τα πράγματα.

Link to comment
Share on other sites

Δε θα απαντήσω στα pm για ευνόητους λόγους... Το ενδιαφέρων το δηλώνεται εδώ και μόνο για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις.

Ξέχασα να αναφέρω ότι η μητρική έχει τα πάντα. Κουτί συνοδευτικά, backplate την ψησταριά ψήκτρα του chipset κτλ.

Το πακέτο θα σπάσει ΑΝ βρεθούν αγοραστές για όλα τα πράγματα. Υπάρχουν αποδείξεις για τα πάντα τελικά.

Link to comment
Share on other sites

Και φυσικά θα έχεις προτεραιότητα. :T:

Σε περίπτωση που δεν το πάρει ο StamR το set, οι τιμές διαμορφώνονται σε:

CPU@130€

MB@80€

RAM@50€

Η μητρική έχει ένα χρόνο εγγύηση ακόμα, οι ram lifetime εγγύηση, σχετικά με cpu αγοράστηκε πριν 2 χρόνια ακριβώς. Επιφυλάσσομαι αν έχει 2 η 3 χρόνια εγγύηση.

Για να μην έχουμε παρεξηγήσεις ασχέτως σειράς post, προτεραιότητα έχει κάποιος που τα θέλει πακέτο για να αποφύγω το extra τρέξιμο.

*** Επειδή ρωτήθηκε το mobo έχει για το chipset παθητική ψήκτρα μεγάλων διαστάσεων εκτός του μαμά waterblock. Και η παθητική μαμά είναι απλά ανάλογα το setup την βάζετε πάνω αν έχετε αέρα.

Εδώ θα δείτε photo για να καταλάβετε πως δουλεύει. http://www.hardwarecanucks.com/forum/hardware-canucks-reviews/9406-gigabyte-ga-ep45t-extreme-motherboard-review-4.html

Link to comment
Share on other sites

Πες μου εαν ειναι να στειλω pm με τα στοιχεια μου για τη cpu

Έχεις προτεραιότητα για τη cpu αν τελικά κάτι στραβώσει με StamR. Όπως σου έστειλα και σε pm δεσμεύομαι για αυτό.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.