Jump to content



iPad2 32GB 3G


bleo8onhs

Recommended Posts

Φίλοι μου γειά σας,

πωλείται iPad 2 32GB 3G λευκό, σε άριστη κατάσταση, αγορασμένο το καλοκαίρι από εξωτερικό.

Ψάχνω να βρώ την απόδειξη, αλλά υπάρχει και η σελίδα της apple με την υπόλοιπη εγγύηση(έχει εγγύηση μέχρι 26 Αυγούστου 2012)

Από την πρώτη μέρα φοράει:

1. zagg invisible shield full body coverage (μπρος πίσω) άριστα τοποθετημένη, και

2. δερμάτινη θήκη Letiqué Lx απο το more-thing.com η οποία είναι και smart cover.

Σε άριστη κατάσταση και αυτή και δίνεται και αυτή στο κουτί της με την έξτρα ζελατίνα της άθικτη

Το ipad είναι σε κατάσταση καινούργιου, δεν έχει την παραμικρή γρατζουνιά, δεν έχει βγεί ποτέ έξω από το σπίτι, δεν έχει πέσει ποτέ.

Θα δοθεί στο κουτί του με όλα τα χαρτιά του και τα παρελκόμενα. Μοναδική παραφωνία ο φορτιστής που έχει αγγλικό φις. Όμως δίνεται μαζί και αντάπτορας.

Φοράει 4.3.3 JB με τα SHSH κρατημένα από 4.3.5 μέχρι σήμερα, τα οποία θα δώσω στον αγοραστή σε cd.

Ότι μαύρα σημάδια βλέπετε είναι στην ζελατίνα, από τη θήκη, το ipad είναι άριστο, και αψεγάδιαστο. Όπως βλέπετε, δεν έχει το παραμικρό πρόβλημα, και ΔΕΝ έχει light bleeding effect.

Πωλείται στα 600€ και τα έξοδα αποστολής δικά σας.

Είναι στην Αιτωλοακαρνανία, όμως αν ο αγοραστής είναι Αθήνα ή Πάτρα, ή κάπου κοντά, ίσως να μπορούμε να κανονίσουμε πώληση χέρι με χέρι.

Όπως όλες οι συσκευές που έχω πουλήσει, και αυτή είναι άριστη και θα μείνετε απόλυτα ευχαριστημένοι με την αγορά σας.

Χρόνια πολλά, καλά Χριστούγεννα και καλή πρωτοχρονιά να έχουμε!

img1813qx.th.jpg

img1814fz.th.jpg

img1815s.th.jpg

img1816i.th.jpg

img1817bz.th.jpg

img1818uu.th.jpg

img1819hq.th.jpg

img1820a.th.jpg

img1821t.th.jpg

img1822dj.th.jpg

img1823h.th.jpg

img1832ba.th.jpg

img1833ge.th.jpg

img1834mw.th.jpg

img1835w.th.jpg

img1836jl.th.jpg

coveragen.th.jpg

Η αγγελία έχει μπει και σε άλλο site αλλά θα σας ενημερώνω για την σειρά κτλ (αν και το σύστημα εδώ είναι πολύ περίεργο!!).

Link to comment
Share on other sites

Το δίνω για να πάρω 4S.

Επειδή έχω κάποιες προσφορές δεν ξέρω ακόμη, αλλά αν δεν κανονίσω κάτι θα σου πω γιατί αν το κρατήσω με βολεύει περισσότερο το wifi 64 παρά το 3g που δεν χρησιμοποίησα ποτέ.

Έχω και btstack και bluetooth gps οπότε ούτε το gps του 3g μου χρειάζεται.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Φίλε μου ήθελα να το πουλήσω. Αν δεν το έδινα, θα την κάναμε την τράμπα..

Πουλήθηκε μέσα στις γιορτές, παρακαλώ να κλείσει,

ευχαριστώ για την φιλοξενία!

:lock:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.