Jump to content



Πολλα και διαφορα... Μονο πωληση!!!


Dark Oblivion

Recommended Posts

Παιδες βρεθηκε η καρτα που θελω,της εταιριας που θελω αλλα θα πρεπει να αγοραστει ,οποτε παμε για πωλησεις.

Παρακληση μονο οι παραλαβες/δοκιμες να γινουν το συντομοτερο δυνατο.

Να διευκρινησω οτι τα πραγματα θα ειναι διαθεσιμα (εφοσον εξαρτοντε απο μενα :p) καθημερινα μετα τις 8:30 - 9 το βραδυ.

Οποτε παμε :

@PREDATOR 15 : ισχυει το ενδιαφερον για το κουτακι? Πμ για λεπτομερειες?

@Mpilias : ισχυει το ενδιαφερον για το psu? Πμ για λεπτομερειες? (ειναι το zm750-hp)

@costasckn : ισχυει το ενδιαφερον για το κουτακι και το psu? Πμ για λεπτομερειες?

Περιμενω απαντησεις απο τους φιλους ,και μετα περναμε στους επομενους κατα σειρα ενδιαφερομενους...

Link to comment
Share on other sites

- Κουτι Bitfenix κρατημενο για τον @PREDATOR 15

- Psu Enermax κρατημενο για τον @costasckn

Περιμενω ακομα ενημερωση για τα υπολοιπα.

Φιλε @Dant3 ενδιαφερεσαι ακομα για το Coolermaster? Πμ για λεπτομερειες?

Link to comment
Share on other sites

Χτες/σημερα μου ετυχε ο χειροτερος πωλητης EVER!!! Πουλουσε 2 msi και 1 asus 580 ,παω σπιτι του τις βλεπω,το μιλαμε,το συμφωνουμε να μου δωσει ελαχιστο χρονο για να κανω τις απαραιτητες πωλησεις ,και σημερα μου εστειλε οτι αλλαξε γνωμη πρως την πωληση τους. ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΕΛΕΓΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΕΙ ΣΤΟ THELAB ΓΙΑΤΙ ΧΑΛΑΣΕ!!! ΕΛΕΟΣ???

Αλλα επειδη εγω θελω να ειμαι οκ απεναντι στις συναλλαγες μου οι πωλησεις που εχουν κανονηστει θα γινουν κανονικα...

Link to comment
Share on other sites

Psu Zalman εφυγε εκτος forum.

- Κουτι Bitfenix εφυγε για τον @PREDATOR 15

- Psu Enermax εφυγε στον @costasckn

- Case Coolermaster κρατημενο για τον @Dant3

Ευχαριστω... :)

Θελω να ζητησω ενα μεγαλο συγγνωμη για την αναστατωση των ενδιαφεροντων για τις καρτες γραφικων... αλλα μεσα στην αναμπουμπουλα μπερδευτηκα και εβαλα οτι καρτα ειχα χωρις να σκεφτω οτι το ηδη υπαρχον μηχανημα μου θα μεινει χωρις καρτα γραφικων οποτε αποσυρεται απο την αγγελεια (τουλαχιστον προσωρινα) η 4890 ,και η 260 θα παει σε pc συγγενικου προσωπου οποτε αποσυρεται και αυτη! Ευχαριστω για την κατανοηση!

Τα υπολοιπα της αγγελειας ισχυουν ως εχουν.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.