Jump to content



Cube case


webhunter

Recommended Posts

  • 1 month later...

Τελικά το είδα...αλλά απαγοητεύτηκα πλήρως :(

Και μιας και η GTS ίσα που χωράει στο shark με όλα τα υπόλοιπα που το απαρτίζουν, λέω να το στείλω να κάνει το ρόλο του server. Χρήματα δεn παίζουν και πολλά αυτό το καιρό γιατί άρχισα να παίρνω πράγματα για w/c.

Έχετε κάτι υπόψιν?

Μέχρι τώρα μου αρέσει το cm cosmos rc 1000 (αν και λίγη υπερβολή), το lian li μου είναι cube case, αλλά τα 320€ είναι απαγορευτική τιμή τώρα, και φυσικά το stacker STC-T01 S . Καμιά άλλη πρόταση?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Βασικά τα χαραξτηριστικά είναι να μπαίνει atx μητρική και τροφοδοτικό. Δεν με νοιάζει να έχει 10 θέσεις για δίσκους και άλλα πράγματα. Αυτό θα το κάνω μόνος μου.

Αυτό βρήκα και είναι στα 115€

(http://www.lian-li.com/product/PC-V350-i.jpg)

Υπάρχει και άλλο παρόμοιο, όσο και καλή να είναι η lian-li δεν μου γεμίζει το μάτι σαν κουτί. Απλά μου κάθεται περίεργα.

Φίλε μου, εγώ ψάχνω αυτο το συγκεκριμένο κουτί (V350) μπορείς να με πληροφορήσεις που το βρήκες?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Multirama extreme, Πλαίσιο...υπάρχει σε αφθονία

Υποθέτω οτι αναφέρεσαι στο δικό μου post, το PC-V350 που ψάχνω και δείχνει το link δεν υπάρχει στα site multirama & plaisio, υπάρχει μόνο το PC-343 κα ιμε τιμή που δεν έχει καμμία σχέση με τα 115€, αν έχεις υπόψιν σου για το συγκεκριμένο που ενδιαφέρομαι θα ήμουν ευγνώμων.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.