Jump to content



Θέμα με παραγγελία στο e-shop.gr


aeroengine

Recommended Posts

Εκανα μια παραγγελια στις 27/12 ενα dremel.Απο τοτε βρισκεται στον ελεγχο διαθεσιμοτητας προιοντων.Τους στελνω μαιλ και δεν απαντανε μια.Τι θα γινει τωρα?Ειναι φυσικο αυτο?Γιατι πρωτη φορα παραγγελνω απο εκει και μαλλον και τελευταια.

Ειμαι και γω βλακας,πηγα και παρηγγειλα εργαλειο απο ηλεκτρονικο μαγαζι...:hang3:

Link to comment
Share on other sites

Για να μην ανοιγω αλλο θεμα σχετικα με eshop....

Εκανα μια παραγγελια στις 27/12 ενα dremel.Απο τοτε βρισκεται στον ελεγχο διαθεσιμοτητας προιοντων.Τους στελνω μαιλ και δεν απαντανε μια.Τι θα γινει τωρα?Ειναι φυσικο αυτο?Γιατι πρωτη φορα παραγγελνω απο εκει και μαλλον και τελευταια.

Ειμαι και γω βλακας,πηγα και παρηγγειλα εργαλειο απο ηλεκτρονικο μαγαζι...:hang3:

Άσε το mail και πάρτους τηλεφωνο...!

Link to comment
Share on other sites

απλα καθυστερουν λόγω των εορτών μωρε τα παιδια..... αχ και μετά κλαίγονται...

στα σοβαρα τωρα, έλεγξες κατα την παραγγελια αν είναι διαθέσημο για online παραγγελία; μήπως έλεγε ότι χρειάζεται κάποιες μέρες;

Link to comment
Share on other sites

Στην αρχη ελεγε κατω απο την παραγγελια εως 8 μερες.Ειμασταν στην 10η μερα και οπως μου ειπαν με μαιλ,δεν τους ειχαν στειλει καν οι προμηθευτες τους το προιον!

Τους ειπα να το ακυρωσουν γιατι θα φυγω ταξιδι και δεν μπορω να περιμενω τις ορεξεις τους.Να μην εχουν καν το προιον στις αποθηκες τους και να το βαζουν διαθεσιμο?Ε και εγω το ακυρωνω και το παιρνω απο αλλου..:getlost:

Link to comment
Share on other sites

ασε φίλε, ότι γράφει το eshop ότι δεν ειναι άμεσα διαθέσιμο απλά ΔΕΝ το παραγγέλνουμε.. Κάνει τρία τέρμηνα να έρθει...από το dvd μέχρι δεν ξέρω και γω τί..ακόμα και crazu sunday να είναι μπορεί να πιάσει βδομάδα να το στείλουν..

Link to comment
Share on other sites

Ας μην μιλησουμε για crazy sundays γιατι εκει κανουν πραγματικο παρτυ! 9 στα 10 προιοντα ειναι ειτε "συντομα διαθεσιμα" ειτε "περιορισμενο στοκ". Τα μονα που εχουν "αμεσα διαθεσιμα" ειναι οτι πιο αχρηστο τους εχει μεινει στην αποθηκη...

Link to comment
Share on other sites

εγω δεν μπορώ να καταλάβω πως με τόση κίνηση έπεσαν τόσο έξω..λέτε να φταίει που ξανοιχτηκαν με φ/β? Παλιά είχε τα πάντα, τώρα δεν έχει τίποτα και ό,τι υπάρχει θέλει 3 χρόνια να έρθει :p

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.