Jump to content



Πόσο πουλιούνται ?


QQman

Recommended Posts

Καλήμερα παιδιά!

Έχω προς πώληση αυτά εδώ

Mainboard: M4A79-Deluxe, RAM: 2x2GB Corsair 800mhz 5-5-5-18

Και θα ήθελα να μάθω πριν βάλω την αγγελία (μιας και ο νέος κανονισμός υπαγορεύει κάποια τιμή στην αγγελία) πόσο περίπου πουλιούνται πλέον αυτά..

Είναι σε άριστη κατάσταση και με κουτάκια χωρίς εγγύηση όμως..

Link to comment
Share on other sites

Ωραία μητρικούλα. Εγώ προσωπικά θα έβαζα 50 την μητρική (διότι δεν είναι την πλάκας) και ένα 30άρι-35άρι τις μνήμες. 75 ως πακέτο θα το θεωρούσα σούπερ τιμή για τον αγοραστή. Αν κάποιος έχει έναν Quad Phenom π.χ. φτιάχνει ένα ωραίο συστηματάκι. Υποστηρίζει και 140W η εν λόγω μητρική οπότε της βάζεις ότι θέλεις πάνω.

Αλλά αυτό είναι δική μου εκτίμηση. Μπορεί να τα εκτιμώ υπερβολικά φτηνά ή και ακριβά.

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασες τον Agility στο σύστημά σου και δεν λειτουργεί; Λογικά πρέπει να λειτουργήσει, αφού υπάρχει συμβατότητα.

Αν έχεις ανάγκη για USB3 (ελπίζω όχι για κάποιο USB3 flash με τις υπερταχύτητες των 5~10MB/s), με μια κάρτα/controler USB3 θα κάνεις την δουλειά σου.

Όπως είπε και ο yanni αν δεν πας σε Intel δεν χρειάζεται να τα πουλήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.