Jump to content



Οι "θεοί" του forum


Makis Hourdakis

Recommended Posts

Αρχική απάντηση από Makis Hourdakis

Κι εγώ γιατί εγώ πριν λιγότερο από μήνα έκλεισα τα 14 κι έχω το μυαλό μου στη θέση του;

E καλά... Μη βάζεις και το χέρι σου στη φωτιά..... :devil: :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 104
  • Created
  • Last Reply
Αρχική απάντηση από RootX

Τον οποίο θεό στο συγκεκριμένο κομμάτι μπορώ να τον αντικαταστήσω επάξια....

FYI.

edit: και επειδή δεν επιτρέπω αιχμές που αφορούν mods, καιρός να χαλαρώσετε με το συγκεκριμένο θέμα.

δηλαδη τι εννοεις δεν επιτρεπεις αιχμες εναντιον μοντς? χιουμορ επιτρεπεις? σχολια? τι επιτρεπεις τελικα και τι δεν επιτρεπεις? εχεις καποιο εγχειριδιο του καλου μοντ η αποφασιζεις κατα βουληση και συναισθηματικη φορτιση? για δωσε να καταλαβω και γω πως την εχεις δει την θεση του αντμιν. μονοθεισμος και ετσι ? με τις απειλες και την υποψια και μονο της διαγραφης νομιζεις δεν θα μπορουμε να μιλησουμε εδω μεσα?

μαλλον στο κεφαλι σου ειναι λιγο μπερδεμενα αυτα.μπορει και να ειναι στο δικο μου.τεσπα κανε οτι θες.αρκει να ξερεις οτι με την τρομοκρατια κανεις δεν κερδισε τιποτα.

FYI

φιλικα νασος

Link to comment
Share on other sites

...aaaaand here it comes....

keep your heads down!

lockup on the way .....

@naz για μενα το ελεγε ο rootορας, δεν εχει να κανει με εσενα, ειναι παλιες ιστοριες, απλως τωρα για να πω τη γνωμη μου δεν εθειξα καποιον, αλλα τεσπα, δεν εχουν ολοι την ιδια αντιηψη για το θεμα :giveup:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από JiMk

Μπα...... στο 24 δεν μ'αρέσει τόσο.... όμως στο The girl next door είναι ΌΛΑ τα λεφτά.:worship:

CTU will take care of you

(χμμμμ βγαίνει και ωραίο ζεϊμπέκικο αυτό.....)

Link to comment
Share on other sites

τωρα που τα διαβασα ζηταω ταπεινα συγγνω....μα τι λεω? :devil: ξυπνησε to evil ιnside και μου λεει να το τσιτωσω το θεμα....χεχε οχι πλακα κανω.....ειδα απλα τον ζαρρα λιγο τρομοκρατημενο και βγηκα να τον υπερασπιστω.....εχεις δικιο root.

αντιλαμβανομαι την δυσκολια της θεσης σου,αλλα οι μεγαλες επιτυχιες φερνουν και μεγαλες ευθυνες....φανταζομαι εχεις επιγνωση αυτου.το ολο μου ποστ ηταν εξαρχης καλοπροαιρετο με χιουμοριστικο υφος. αυτα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX

LOOOOOOOL, τρομοκρατημένο τον zarra???? με τέτοιο εργαλείο, μάλλον οι υπόλοιποι θα έπρεπε να τρομοκρατηθούμε, :p:P

τρομοκρατημενος ηταν.....

:jump::hehe: :hehe:

μαλλον θα προωθησω τον συνδικαλισμο και εδω....εχω μια ταση να προωθω τον συνδικαλισμο παντου και παντα.....λολ

σαμουηλη γιατι να μην εχουμε αποψη ρε παλικαρι?αμα ειχα καμια ελληνικη σημαια για αβαταρ λες θα δικαιομουν αποψης?

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από RootX [Σήμερα, στις 15:26]

LOOOOOOOL, τρομοκρατημένο τον zarra???? με τέτοιο εργαλείο, μάλλον οι υπόλοιποι θα έπρεπε να τρομοκρατηθούμε, :p:P

:daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:

καποτε ειχε πει οτι 8α με βοηθουσες να το modαρουμε

με ...R404...για "μεγαλυτερες" επιδοσεις.... 8α του εβαζες λεει και lcd ο8ονη που 8α εδειχνε sperm/min και σκουφακι ...LianLi....

:daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:

YΓ η ολη φαση ξεκινησε και τελειωσε στην πλακα μετον naz, τωρα για το θεμα του lockup, εεε εχω απωθημενα sorry. :mad: .....((αφου το εχουμε πει...problem child))

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Samael

Τωρα που σφηξαν οι ζεστες ειναι καιρος να χαλαρωσουν μερικοι μερικοι που ξαφνικα εχουν αποψη εεε...?

Καλές είναι όλες οι απόψεις κι όλοι χαλαροί είμαστε για να περάσουμε ένα καλό καλοκαίρι :flower:

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από DJD

Καλές είναι όλες οι απόψεις κι όλοι χαλαροί είμαστε για να περάσουμε ένα καλό καλοκαίρι :flower:

Να προσθεσω...Χωρις σκουπιδια σε θαλασσες και ακτες :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχική απάντηση από Zarras

:daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:

καποτε ειχε πει οτι 8α με βοηθουσες να το modαρουμε

με ...R404...για "μεγαλυτερες" επιδοσεις.... 8α του εβαζες λεει και lcd ο8ονη που 8α εδειχνε sperm/min και σκουφακι ...LianLi....

:daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy: :daisy:

YΓ η ολη φαση ξεκινησε και τελειωσε στην πλακα μετον naz, τωρα για το θεμα του lockup, εεε εχω απωθημενα sorry. :mad: .....((αφου το εχουμε πει...problem child))

εγω νομιζα ο ροοτ ελεγε για το αλλο εργαλειο....το ιπταμενο....ο my,its flying!!!!:hehe:

Link to comment
Share on other sites

Χεχεχχ!

Ηταν ενα ποστ μεσα στην ηρωνεια το δικο μου...! :p

Νaz μη τα περνεις ρε!

Για τους Admin πηγενε βασικα

Ετσι πως το εθεσε παραπανω ο κ.Root ηταν σα να λεει-------->Σας αγαπω παιδακια αυτου του φορουμ τοσο......ΑΛΛΑ ΣΚΑΣΤΕ TΩΡΑ ΜΗ ΤΑ ΠΑΡΩ

Μα εχει ενα τροπο ο ατιμος.....:daisy: :hehe: :daisy:

Link to comment
Share on other sites

λολλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλλολλλλλλλλλλλλλλλλλλλ

μην τα παρω και σας g@μηςω ολους!!! ολολολολολο σκαστε παιδακια

α ρε σαμουηλη γελασα με την ψυχη μου

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Δημιουργία...

Important Information

Ο ιστότοπος theLab.gr χρησιμοποιεί cookies για να διασφαλίσει την καλύτερη εμπειρία σας κατά την περιήγηση. Μπορείτε να προσαρμόσετε τις ρυθμίσεις των cookies σας , διαφορετικά θα υποθέσουμε ότι είστε εντάξει για να συνεχίσετε.